timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Czy mamy obecnych tu jakichś fanów serialu Dom z papieru? Jeśli tak, to mamy dla Was dobre wieści. Na platformę streamingową Netflix wszedł niedawno kolejny serial twórców wcześniej wspomnianego hitu. Mowa oczywiście o kolejnej hiszpańskiej produkcji, czyli Sky Rojo. Przed nami już trzecia odsłona historii trzech kobiet – Giny, Coral oraz Wendy. Czego możemy się spodziewać w trzecim sezonie? Czym twórcy zaskoczą swoich widzów? Koniecznie czytajcie dalej.

Sky Rojo – ucieczka w imię wolności

Cały serial skupia się na zaprezentowaniu drogi, jaką trzy prostytutki – Coral, Wendy i Gina -muszą przebyć, aby w końcu być wolne. Przed czym uciekają nasze bohaterki? Niestety, muszą stawić czoła wszelkim niebezpieczeństwom oraz nie dopuścić do tego, aby ich alfons Romeo dopadł je ponownie. Kobiety są stale obserwowane i muszą nieustannie być uważne. Przez chwilę nieuwagi mogą stracić nawet swoje życie.

Przeszłość zawsze wraca?

Kiedy kobietom uda się na chwilę złapać oddech oraz poczuć wolność, natychmiast pojawiają się konsekwencje ich przeszłości. Romeo nie daje im o sobie zapomnieć. Kiedy Coral, Wendy oraz Gina ostateczne zaczynają czuć spokój, mężczyzna snuje liczne akcje, aby zakończyć ich szczęśliwy żywot. Kobiety żyją w nieustannym strachu, ale po pewnym czasie, zmęczone strachem, postanawiają coś z tym faktem zrobić. Czy dopuszczą się zbrodni, byleby poczuć się wolne na zawsze?

Sky Rojo 3 – Zemsta jest słodka

Kiedy po wielu miesiącach gonitwy kobiety zauważają ponownie zbirów na czele z alfonsem, ich świat znów staje się bardzo niespokojny. Od teraz ich głównym celem jest zemsta, a ich jedynym pragnieniem jest zdobycie niezależności i pozostawienia przeszłości za sobą. Postanawiają raz na zawsze pożegnać strach i tym samym zakończyć żywot Romea i jego klubu.

Czy warto obejrzeć trzeci sezon Sky Rojo?

Kolejna, trzecia odsłona serialu Sky Rojo zbiera od początku wiele pozytywnych recenzji i opinii wśród widzów. Jest to serial, przy którym ciężko się nudzić. Co chwilę do czynienia mamy z pościgami i różnego rodzaju zwariowanymi akcjami. Wszystko dzieje się szybko, a fabuła jest bardzo zrozumiała i zwarta. Sky Rojo to naprawdę interesująca propozycja i serdecznie zachęcamy do sprawdzenia jej, ponieważ twórcy postarali się, aby widz poczuł wielkie emocje!

[wp-review]

Obejrzyj w serwisie Netflix!

 

 

 

 

 

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły