timer
Przewidywany czas czytania to 2 minuty.

Sniper 3D Gun Shooter

Sniper 3D Gun Shooter to gra akcji, w której wcielamy się w płatnego zabójcę, który zabija na zlecenie lub też pomaga policji. Gra jest bardzo dobrze wykonana oraz posiada częste aktualizację, w których dodawane są nowe mapy lub wyzwania itd. Tytuł ten posiada wiele trybów rozgrywki takich jak np: pvp czy tryb kooperacji.

W trybie pvp mamy nic innego jak pojedynek na innego snajpera a cop mode to kilka misji, w których dostajemy więcej złota za ich wykonanie a ich poziom jest, także podwyższony. Oczywiście, żeby przejść jedną mapę i dostać się na drugą musimy przejść 30 najważniejszych misji, ale także mamy dostępne dzienne zadania oraz różnego typu wyzwania. Twórcy gry wywołali na mnie pozytywne wrażenia w związku z tym, że oprócz dostępnych upgrade broni mamy, także dostęp do zakupów wielu karabinów maszynowych, pistoletów czy shootgunów a nie tylko do karabinów snajperskich.

 Sniper 3D Gun Shooter: Free Shooting Games - FPS – zrzut ekranu

 

Totalnie pozytywnym zaskoczeniem jest to, że możemy personalizować swoją postać i kupować do niej różne modyfikację jak na przykład : ochraniacze na kolana,rękawiczki. Co do grafiki i grywalności to nie ma do czego się przyczepić, ponieważ gra chodzi płynnie bez żadnych bugów, a przy strzałach np: w głowę mamy spowolnione tempo i różne wycieki krwi.

Grafika jest ładna, schludna i nie ma się do czego przyczepić. Interfejs jest krótki i zwięzły i każdy sobie poradzi w jego obsłudze. Przechodząc do minusów, to jeśli ktoś chcę pograć dłużej za jednym podejściem to nie ma szans, że bez mikropłatności to się uda. Sniper ciągle zachęca do kupowania bardzo drogich broni i ciągłych ulepszeń przez które ciągle brakuje nam pieniędzy.

Te wszystkie praktyki są zrozumiałe gdyż każdy producent gry chce na niej dobrze zarobić, lecz sniper kładzie ogromny nacisk na mikropłatności i jest to bardzo widoczne.
Podsumowanie

Tytuł ten jest bardzo dobrze zrobiony i pod względem grywalności czy grafiki nie ma się do czego przyczepić, bo gra się naprawdę dobrze a jedynym jak dla mnie minusem są mikropłatności, które są bardzo naciskane, lecz ze swojej strony dalej polecam ją wam i zachęcam do spróbowania!

  • 7/10
    Grafika - 7/10
  • 6/10
    Pomysł - 6/10
  • 8/10
    Grywalność - 8/10
7/10

 

O redaktorze

Michał jest szefem redakcji GameBy.pl Od czasu do czasu zdarza mu się coś napisać, jednak na codzień pilnuje, aby wszystko miało ręce i nogi.

Wszystkie artykuły