timer
Przewidywany czas czytania to 2 minuty.

Za oknami pogoda coraz gorsza. Jesień jest nieunikniona, a po jesieni… zima. Każdy z nas nieraz spotykał się z dużymi opadami śniegu utrudniającymi, a często też blokującymi drogę do szkoły lub pracy. A co jeśli na ulicach nagle pojawi się bohater, który pomoże nam w pokonaniu zamieci? Przedstawiam Wam Clean Road!

Pędź wśród śniegu

W Clean Road wcielasz się w postać kierowcy pługu patrolującego ulice miasta. Twoim zadaniem będzie odśnieżanie ulic i odblokowywanie drogi unieruchomionym przez śnieg samochodom.

Clean Road - GameBy.pl

Na samym początku, czyli na pierwszym poziomie gra wdraża Cię w rozgrywkę i przedstawia całą sytuację. Na drodze oprócz śniegu pojawiają się również różne przeszkody w postaci wszelakich elementów miejskiej infrastruktury oraz inne utrudnienia związane z danym poziomem.

Przeszkody dzielą się na dwie grupy. Jedne z nich bez problemu możemy przesunąć, lecz są również i takie, które uparcie stoją nam na drodzę, i nikt nie może ich przemieścić. Mimo, że w momencie zderzenia z przeszkodą nie przegrywamy, to gdy zablokujemy się chociaż na chwilę, jadące za nami samochody mogą się z nami zderzyć. Wtedy poziom musi zostać powtórzony.

Oprócz zaśnieżonego miasta, podczas rozgrywki spotkać możemy również inne tereny. Wsie pełne trawy oraz pustynne miejscowości z zalegającym na ulicach piaskiem wręcz czekają na naszą pomoc.

Clean Road – Podsumowanie

Clean Road jest bardzo przyjemną zręcznościówką idealną do szybkiej rozgrywki. Poziomy są krótkie, lecz nie zawsze łatwe, dzięki czemu gra nie nudzi się tak szybko. Z drugiej strony, produkcja nie jest jeszcze zbyt rozwinięta, przez co mamy do wyboru tylko jeden tryb gry. Biorąc pod uwagę, że gra jest nowa, możemy oczekiwać aktualizacji i zmian.

Clean Road - GameBy.pl

Audiowizualna strona gry również nie jest najgorsza. Kreskówkowa grafika jest przyjemna dla oka i bardzo dobrze sprawdza się w tego rodzaju grze. Muzyka i udźwiękowienie tym razem mnie zaskoczyły. Dźwięki dźwiękami, lecz muzyka w zręcznościówkach nie jest zbyt wyrafinowana i przyjemna. Tym razem była znośna.

Osobiście gra mi się podoba i według mnie jest godna polecenia.

Życzymy Miłego Grania!
[wp-review] [su_row][su_column size=”1/2″]
google play

Pobierz ze sklepu Google Play!

[/su_column] [su_column size=”1/2″]
appstore

Pobierz ze sklepu AppStore!

[/su_column][/su_row]
O redaktorze

Interesuje się grą na gitarze elektrycznej oraz muzyką z lat 70-90. Uwielbia podróże i zwiedzanie wielu ciekawych miejsc w kraju lub za granicą. Mieszka pod Warszawą, jest ambitny i chętny do działania w pracy redaktora strony.

Wszystkie artykuły