timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Wszyscy doskonale wiedzą, że wielkimi krokami zbliża się magiczny czas w roku, czyli Święta Bożego Narodzenia. Wraz z wejściem w grudniowe dni, wszystkie popularne platformy streamingowe przygotowują dla swoich użytkowników masę nowości w tym klimacie. To będą idealne propozycje na długie, nadchodzące wieczory. Jedną z serii o takiej świątecznej tematyce jest tytułowe The Santa Clauses (Śnięty Mikołaj: Serial)! Serial dostępny jest na platformie streamingowej Disney+ i można oglądać go już od 16 listopada. Koniecznie zajrzyjcie co ciekawe przyniesie nam historia Scotta Calvina!

Święty Mikołaj musi odpocząć?

Oczywiście praca Świętego Mikołaja wiąże się z masą wyrzeczeń. Musi w końcu zdążyć przynieść wszystkim prezenty w bardzo krótkim czasie. Warunki jego pracy również nie należą do najłatwiejszych. Często musi bardzo mocno postarać się, aby wejść do mieszkań ludzi i przeciskać się przez najbardziej ciasne kominy, a deadline obowiązków jest jeden – Święta Bożego Narodzenia. Nic dziwnego, że nasz bohater chce w końcu odpocząć i przejść na emeryturę.

Idealne zastępstwo Świętego Mikołaja

Nasz główny bohater, niejaki Scott Calvin, na co dzień jest ojcem i mężem. Niestety, jego rola, którą pełni podczas Świąt Bożego Narodzenia, wysysa z niego dużą część energii, przez co zaniedbuje relacje z najbliższymi. Decyduje się więc na odnalezienie kogoś na swoje zastępstwo, by w pełni móc skupić się na rodzinie. Nie jest to łatwe zadanie, ponieważ wyszukanie odpowiedniej osoby sprawia mu mnóstwo trudności. Po krótkim czasie okazuje się, że tegoroczne święta mogą zostać zepsute przez nieumyślność Scotta! Mężczyzna musi stawić czoło sytuacji i natychmiast wyrusza na Północ. W całej wyprawie towarzyszy mu jego cała rodzina. Cóż, będzie ciekawie…

Czy warto obejrzeć The Santa Clauses?

Platforma Disney+ to idealne miejsce dla każdego miłośnika filmów świątecznych – tam z pewnością ich nie zabraknie. W ich ofercie znajdziemy mnóstwo filmów i seriali w tej tematyce. Nasza propozycja, czyli The Santa Clauses to naprawdę ciekawa seria. Czy Scott podoła wyzwaniu i uratuje Święta Bożego Narodzenia, a przy tym pozostanie dobrym mężem i ojcem? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w serialu, dlatego serdecznie zachęcamy Was, abyście wygodnie rozsiedli się w fotelach z kubkiem kakao i poznali historię Świętego Mikołaja.

 

 

 

Obejrzyj w serwisie Disney+!

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły