timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Kilka dni temu powitał nas kwiecień, za naszymi oknami robi się coraz cieplej. W końcu zaczynamy czuć, że ten 2019 rok rozpoczął się na dobre. Wiosna jest już nie tylko w kalendarzu, ale w rzeczywistości. Zaraz święta, idealny czas, żeby trochę odpocząć i pobyć z rodziną. Jednak zanim to nastąpi, trzeba wybrać się na zakupy po jakieś podarki dla bliskich. Aczkolwiek nie musicie się martwić. W tym roku zebraliśmy dla Was najlepsze prezenty na Wielkanoc dla serialomaniaków!

Karty podarunkowe Netflix

Jest to rzecz podstawowa i oczywista, ale założę się, że część z Was nawet nie wiedziała, że takie coś istnieje. Prezent uniwersalny, zawsze trafny i całkiem innowacyjny. Nawet jeżeli ktoś już ma opłaconą subskrypcję, to przez np. kolejny miesiąc nie będzie musiał nadwyrężać swojej własnej karty płatniczej.

Przy zakupie tego typu prezentu trzeba jednak uważać na oszustów, więc najlepiej jak skorzystacie z tego linku – to sprawdzona oferta.

Koszulki z bohaterami seriali

Żeby zakupić ten prezent, będziecie musieli znać, chociaż podstawowe preferencje serialowe obdarowywanego. Niestety nie jest to prezent tak elastyczny, jak karty prezentowe. Natomiast może on wywołać na twarzy bliskiej osoby znacznie większy uśmiech.

Bohaterowie naszych ulubionych seriali, to postacie, z którymi mocno się utożsamiamy. W końcu zdarza nam się spędzać z nimi nawet kilka sezonów po kilkanaście odcinków. Warto mieć w garderobie jakieś ubrania, które nawiązują do ukochanych produkcji. Na przykład taką koszulkę ze Stranger Things.

 

Trzymak do telefonu

Chyba każdy z nas spotkał się z problemem ułożenia telefonu na łóżku tak, aby się wygodnie oglądało i żeby jednocześnie się nie przewrócił. Z podobną sytuacją spotykam się codziennie przy stole, kiedy do śniadania chce sobie coś obejrzeć.

Rozwiązaniem jest tutaj specjalny uchwyt do telefonu. Idealny do oglądania seriali w łóżku z telefonu. Masz wolne ręce i możesz go ustawić, jak tylko chcesz. Znajdziesz go tutaj!

Wzmacniacz sieci Wi-Fi

Do oglądania filmów i seriali w porządnej jakości wymagany jest przyzwoity internet. Poza domem zdani jesteśmy na dane komórkowe, w domowym zaciszu mamy Wi-Fi. Jednak często zdarza się tak, że sygnał nie dociera akurat do Waszego pokoju albo w bloku jest tak dużo sieci, że ich zasięg jest śmiesznie niski.

W takim wypadku może uratować nas tzw. przedłużacz. Może on po prostu łapać naszą sieć i przesyłać dalej lub przesyłać internet po instalacji elektrycznej. Na rynku jest bardzo wiele tego typu rozwiązań i najlepiej jest się skonsultować z osobą obdarowywaną, które będzie najlepsze.

Projektor laserowy

Na koniec zostawiłem coś bardziej ekstrawaganckiego. Jest to projektor, dzięki któremu cała rodzina będzie mogła cieszyć się rozrywką na wielkim ekranie. Prezent, z którego każdy z pewnością byłby zadowolony.

Lista się skończyła, zobaczyłeś już wszystkie moje propozycje. Mam szczere nadzieje, że coś przypadło Ci do gustu – jeśli jednak nie, to przeczytaj mój artykuł o najlepszych kartach prezentowych. On na pewno Ci pomoże!

 

O redaktorze

Szymon jest redaktorem naczelnym tego serwisu. Zawodowo zajmuje się marketingiem w mediach społecznościowych, a także produkcją filmów. Prywatnie robi zdjęcia, wspina się i relaksuje łowiąc ryby.

Wszystkie artykuły