timer
Przewidywany czas czytania to 2 minuty.

Czy podczas zakupów w internecie także zdarza się Wam zadać sobie pytanie: „Czy te buty będą dobrze wyglądały na naszych nogach?” To już nie problem. Oto jest aplikacja która pokaże Wam jak dany but wygląda w rzeczywistości.

Wanna Kicks – Przymierz buty w AR

Zasada działania aplikacji jest bardzo prosta. Przy użyciu aparatu naszego smartfona oraz silnika rozszerzonej rzeczywistości aplikacja ubiera nam wybrany model butów. Buty przymierzamy w samych skarpetkach.

Wanna Kicks - GameBy.pl

Na ten moment mamy do wyboru niewiele par butów, ale twórcy aplikacji zapewniają, że z czasem pojawi się ich coraz więcej. Znajdziemy tam głównie obuwie sportowe marek takich jak New Balance, Yeezy, Adidas i Nike. Gdy znajdziemy interesujący nas but, możemy przymierzyć różne wersje kolorystyczne z konkretnego modelu.

Projekt jest efektem pracy białoruskiego startupu Wannaby, który obrał sobie na cel polepszenie doświadczeń związanych z zakupami online.

Jeżeli chodzi o samo działanie aplikacji, to muszę Wam powiedzieć że nie jest źle. Warunkiem są dobre warunki oświetleniowe. Tylko wtedy możemy obejrzeć but pod każdym kątem, przejść się w nim lub dowolnie przybliżać.

Zdjęcia wykonane aplikacją dają całkiem przyzwoity ogląd na to, czy w ogóle warto iść do sklepu przymierzać dany produkt. Niestety z użyciem Wanna Kicks nie zaimponujecie znajomym na Instagramie – bardzo łatwo jest rozpoznać, że to tylko model 3D.

Wanna Kicks – Dostępność

Aplikacja na chwilę obecną jest dostępna w fazie Beta ma urządzenia z systemem iOS.

Życzymy Miłego Grania!
Nasza Ocena
 • 9/10
  Potencjał - 9/10
 • 9/10
  Grafika - 9/10
 • 8/10
  Działanie - 8/10
 • 6/10
  Asortyment - 6/10
8/10
O redaktorze

Michał jest szefem redakcji GameBy.pl Od czasu do czasu zdarza mu się coś napisać, jednak na codzień pilnuje, aby wszystko miało ręce i nogi.

Wszystkie artykuły