timerPrzewidywany czas czytania to 2 minuty.

Yellow to aplikacja do zdobywania nowych znajomych z całego świata. Czym różni się od Facebooka lub innych portali społecznościowych? Tym razem znajomych poznajesz docelowo po to, aby z nimi snapować. 

Yellow – Tinder dla dzieci

Służy do tego bardzo prosty mechanizm, znany przede wszystkim ze sławnej aplikacji Tinder, narzędzia, z założenia, do randkowania. W Yellow wyświetlają się nam zdjęcia osób z całego świata, z ukierunkowaniem na naszą okolicę. Dodatkowo, pod fotografią podane jest ich imię, miejsce zamieszkania oraz oczywiście wiek. Sami decydujemy, czy chcemy rozpocząć interakcję, czy nie.

Yellow - GameBy.pl

Jeśli przesuniemy w lewo, wtedy pokaże nam się kolejna osoba. Przesuwając w prawo, lajkujemy zdjęcie. Jeśli dana osoba również polajkuje nasze zdjęcie, wtedy stajemy się znajomymi.

Co dalej? Jak już poznamy naszego internetowego kolegę lub koleżankę, możemy rozpocząć z nim/nią czatowanie w komunikatorze dostępnym w Yellow. Sprawa wygląda dokładnie tak samo jak w przypadku Tindera. Drugą opcją jest dodanie osoby na Snapchacie, tą czynność również możemy wykonać przez funkcje dostępne w appce.

Yellow - gameby.pl

O ile Tinder posiada ograniczenie wiekowe i aby z niego korzystać musimy mieć ukończone 18 lat, tak Yellow go nie ma. Co prawda producent mówi, że najlepiej skończyć 17 lat zanim skorzysta się z Yellow, jednak nawet w sklepie AppStore widnieje ograniczenie wiekowe 12+ ze względu na sporadyczne ukazywanie się alkoholu czy używek. Mowa tutaj oczywiście o sytuacjach, w których to dana osoba na swoim zdjęciu zaprezentuje się na przykład z butelką szampana.

google play

Pobierz ze sklepu Google Play!

appstore

Pobierz ze sklepu AppStore!

Nasza Ocena
  • 8/10
    Ogółem - 8/10
8/10

 

O redaktorze

Fanatyk sportu i dobrze opowiedzianych historii. Miłośnik czytania oraz podróży i wszelkich przygód, małych i dużych. Od najmłodszych lat w przyjaźni z technologią i grami. Z pasji pisarz i gracz. Szczególnie zakochany w grach typu RPG i sieciowych.

Wszystkie artykuły