timer
Przewidywany czas czytania to 3 minuty.

Zawsze chciałem nauczyć się grać na gitarze, lecz ostatecznie nie udawało mi się zacząć. Chyba każdy potrzebuje ukierunkowania i wsparcia podczas podejmowania nowych zainteresowań. Raz zapytałem znajomego, jak rozpocząć naukę gry na instrumencie. Polecił mi aplikację Yousician. Jest to idealne miejsce żeby bez wychodzenia z domu, zacząć grać.

Graj z Yousician!

Aplikacja jest bardzo szeroko rozbudowana. Na starcie wybierasz instrument, na którym bedziesz się uczył grać. Do wyboru masz oczywiście gitarę, pianino, bas, ukulele, oraz szkolenie wokalne. W zależności od instrumentu, zespół Yousician od razu oprowadzi cię po całej aplikacji i wybierze lekcję, odpowiednią do twoich umiejętności.

Yousician - GameBy.pl

Podczas gry, od razu widzisz co idzie ci nie tak i nad czym musisz jeszcze popracować. Za każdym razem gdy podołasz danemu ćwiczeniu, odblokowujesz następne. Yousician oferuje użytkownikom bardzo szeroką ścieżkę rozwoju w różnych dziedzinach muzyki, oraz różnorodnych stylach gry. Osobiście, bardzo doceniłem możliwość wielu wyborów, bo nie lubię robić czegoś na siłę.

Główną zaletą aplikacji jest sposób nauki gry. Każde zadanie jest zrobione bardzo przejrzyście, tabulatury są interaktywne i wykrywają dźwięki twojego instrumentu. Nawiasem mówiąc, Yousician jest najlepszym sposobem na rozpoczęcie muzycznej przygody.

Kolejnym plusem jest to, że aplikacja jest darmowa, i nawet nie posiadając konta premium możemy cieszyć się naszymi postępami w nauce. Mimo, że aplikacja jest za darmo, myślę, że warto rozważyć zakup konta premium, które pozwala grać bez limitów czasowych. Premium odblokowuje również możliwość grania znanych na całym świecie numerów, oraz dostarcza nam jeszcze więcej korzyści, które jeszcze lepiej pomogą nam wejść w muzyczny świat.

Yousician -GameBy.pl

Ucz się, trenuj i graj!

Z mojego doświadczenia wiem, że Yousician może być wystarczający, aby nauczyć się grać. Na samym początku powoli wprowadza w podstawy gry, a później ubarwia twój styl o nowe techniki. Warto też dodać, że owa aplikacja nie jest tylko dla początkujących. Myślę, że nawet najwybitniejsi wirtuozi mogliby czerpać frajdę z gry w tej niespotykanej dotąd formie.

Podsumowując, mimo ograniczeń czasowych oraz niepełnego wachlarza możliwości, Yousician jest najlepszą opcją dla osób łaknących nowych umiejętności muzycznych. Myślę, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Jedyne co mi pozostało to podziękować za uwagę, i polecić wam aplikację Yousician!

 

Życzymy Miłego Grania!
[wp-review] [su_row][su_column size=”1/2″]
google play

Pobierz ze sklepu Google Play!

[/su_column] [su_column size=”1/2″]
appstore

Pobierz ze sklepu AppStore!

[/su_column] [/su_row]
O redaktorze

Interesuje się grą na gitarze elektrycznej oraz muzyką z lat 70-90. Uwielbia podróże i zwiedzanie wielu ciekawych miejsc w kraju lub za granicą. Mieszka pod Warszawą, jest ambitny i chętny do działania w pracy redaktora strony.

Wszystkie artykuły