timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Świat nie znosi próżni, a rywalizacja pomiędzy technologicznymi gigantami dzieli świat na miłośników Apple i tych, którzy z premedytacją z urządzeń tej marki nie korzystają. Kultowe jabłuszko jest oczywiście znakiem naszych czasów, a także pewnego rodzaju filozofią. Nie chodzi tylko o to, że kupuje się jedno urządzenie, ale o to, że wszystko – dodatki, akcesoria, system, serwis stają się częścią odrębnego świata. Tak jakby istniał Apple i wszystko poza nim. W związku z tym oczywiście każdy z produktów staje się marką samą w sobie. To doskonała jakość, wyprzedzanie czasu i wyznaczanie trendów oraz oczywiście bardzo atrakcyjna estetyka. A to doceniane jest nawet przez bardzo wymagających użytkowników.

Jaki MacBook sprawdzi się najlepiej?

Rodzina MacBook to zawsze pierwsza liga. Nawet tańsze modele wyróżniają się jakością, ale niewiele będą się różnić od tych droższych. To laptopy, które świetnie wpisują się w potrzeby współczesnego człowieka. Ich główną zaletą jest mobilność i duża pojemność baterii, więc bez problemu można na nich pracować nawet kilkanaście godzin. Bardzo dobre parametry w tym aspekcie ma MacBook Air w sklepie Lantre.pl. Poza tym urządzenia są wyposażone w system macOS firmy Apple. Jest on stabilny i funkcjonalny. Ma również bardzo przyjazny użytkownikowi interfejs, a co za tym idzie, idealnie będzie pasować do różnych aktywności. To też jedna z ważniejszych zalet, dlaczego ludzie na całym świecie wybierają Apple. Marka oczywiście udostępnia bezpłatne aktualizacje do kolejnych wersji. Sam fakt, że w mobilnym urządzeniu otrzymujemy wydajność komputera stacjonarnego jest już wystarczającą motywacją, by przestawić się na MacBooka.

Piękno w formie

Przede wszystkim MacBooki zachwycają designem i są idealnym detalem do pracy oraz do użytku domowego. Solidne i wytrzymałe obudowy mają bardzo elegancką i stonowaną stylistykę. Poza tym są niezwykle smukłe i niewiele ważą, a na przykład dostępny MacBook Pro 13 w sklepie Lantre to zaledwie 1,4 kg, które skrywa w sobie najnowszą technologię, a ta codziennie dba o bezpieczeństwo powierzonych danych. Laptopy są również bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu. Gładzik Force Touch działa bez problemów, wykrywa czułość nacisku i pozwala korzystać intuicyjnie z urządzenia. MacBooki mają również zainstalowaną klawiaturę z mechanizmem motylkowym. Pracuje ona niezwykle cicho, jest szybka i czuła, a dodatkowo wyświetlacz Retina zaskakują żywymi kolorami, 178-stopniowym kątem widzenia, proporcjami 16:10 i wysoką rozdzielczością. Marka dba również, by dostępne akcesoria Mac pozwalały dostosowywać urządzenia do indywidualnych potrzeb.

O redaktorze

Michał jest szefem redakcji GameBy.pl Od czasu do czasu zdarza mu się coś napisać, jednak na codzień pilnuje, aby wszystko miało ręce i nogi.

Wszystkie artykuły