timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Osiemnastego listopada na Netflixie pojawiła się trzecia odsłona przygód bliźniaczo podobnych Margaret i Stacy .Zamiana z księżniczką 3 To także kolejna premiera ze świątecznym klimatem w tle, która od razu znalazła się w TOP 10. Czytajcie dalej, by dowiedzieć się czy Vanessa Hudgens umili Wam oczekiwanie do świąt!

Zamiana z księżniczką 3

Na początku filmu dostajemy szybkie przypomnienie, co wydarzyło się w dwóch poprzednich odsłonach, których premiery odbyły się w 2018 i 2020 roku. Obecna od części drugiej Fiona Pembroke (Vanessa Hudgens) niechętnie odbywa swoją karę sprzątając w klasztorze pod okiem zakonnic. Zbliżają się jednak święta i z tej okazji królowa Margaret zaprasza swoją kuzynkę. W międzyczasie do Montenaro trafia bezcenna relikwia św. Mikołaja prosto z Watykanu. Niestety zostaje ona skradziona i Margaret razem ze Stacy muszą poprosić o pomoc Fionę i jej byłego chłopaka Petera (Remy Hii). Jasnowłosa kuzynka, mimo że na co dzień bywa obojętna i chłodna, zdaje się do niego nadal coś czuć.

Zamiana z księżniczką 3 – Masa świątecznego przepychu

W tej części zamiana polega na tym, że w trakcie kiedy Fiona próbuje odzyskać relikwię, musi także pojawić się na balu. Zamiast niej pojawia się Margaret, której bardzo dobrze udaje się podszywanie pod kuzynkę. Z kolei Stacy staje się Fioną nr 3, kiedy do klasztoru nieoczekiwanie wpada komisja, która ma przesłuchać Pembroke i zdecydować co dalej z jej karą.
W filmie tak jak w poprzednich częściach mamy wystawne, pałacowe wnętrza, mnóstwo świątecznych dekoracji i piękne kreacje głównych bohaterek. Zależnie od poczucia humoru Fiona może Was mniej lub bardziej bawić albo nawet irytować, lecz taniec na balu, to jedna z lepszych scen całej trylogii.

Zamiana z księżniczką 3 – Do obejrzenia z młodszą siostrą

Świątecznych filmów co tydzień przybywa na Netflixie i chyba już powoli możemy z nimi zacząć odliczanie do Świąt! Dzisiejsza pełna królewskiego przepychu propozycja jest idealna zwłaszcza, kiedy pogoda za oknem nie nastraja, a zimowe wieczory dłużą się w nieskończoność. „Zamiana z księżniczką”, to lekki i przyjemny film do obejrzenia na przykład z młodszą siostrą. Jeśli jesteście fanami Vanessy Hudgens lub tak, jak ja macie do niej sentyment od czasów „High School Musical”, to zdecydowanie powinniście sięgnąć po tę komedię. Nie jest ona już typowo romantyczna jak poprzednie części, jednak tak jak poprzednim przyświeca jej myśl, że dobro zawsze zwycięży.

 

Obejrzyj w serwisie Netflix!

O redaktorze

Na co dzień studentka. Od dziecka ogromna fanka polskich filmów i seriali, zwłaszcza tych starszych od niej. Miłośniczka podcastów, poruszających reportaży i kotów.

Wszystkie artykuły