timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Apple nieustannie dostarcza nam swoje produkty. Tym razem do bogatej gamy produktów trafi nowy iPad. Jest to kolejny model popularnego sprzętu. Co o nim wiemy? Kiedy będzie premiera? I najważniejsze pytanie, ile będziemy musieli zapłacić

Nowy iPad 2022 – Co o nim wiemy?

Każdy fan produktów z jabłkiem może powoli zacierać ręce, ponieważ na horyzoncie pokazuje się zupełnie nowy iPad. I trzeba przyznać, że nowy model nie wygląda źle pod względem parametrów. Najnowszy model będzie oferował większą przekątna ekranu, dokładnie mówiąc: 10,5” lub 10,9”. Sama wielkość prezentuje się tak – 248,62 x 179,5 x 6,98 mm. Sprawia to, że będzie nieco większy i cieńszy. Według pogłosek nowy iPad ma posiadać 6GB Ramu, a także procesor Apple A14 Bionic. Dodatkowo ma zostać on wyposażony w technologię 5G. Warto dodać, że będzie on ładowany bezprzewodowo, podobnie jak iPhone 12. Natomiast jeśli chodzi o pojemność nowego modelu to ilość miejsca na programy, pliki, również nie jest do końca znana. Oscyluje ona między 2 a 4TB.

Kiedy premiera? ile trzeba będzie zapłacić?

Pomimo kilku zawirowań w strukturze firmy na nowy iPad nie będziemy musieli czekać długo. Nowy produkt trafi na sklepowe półki między wrześniem a październikiem. Dodatkowo na początku 2023 roku odbędzie się premiera tabletu, który będzie oferował, aż 14” rozdzielczości. Nie mniej, ilość informacji jest duża, lecz wśród nich brakuje jednej najbardziej kluczowej dla każdego klienta. Cena. Ile zapłacimy za nowy model? Tego nie wiadomo. Miejmy nadzieję, że ów cena nie będzie zbyt duża. Choć z drugiej strony patrząc na szalejącą inflację i podwojone ceny, możemy spodziewać się nie małej ceny.

 

O redaktorze

Na co dzień student. Prywatnie zapalony gracz, lubiący pisać i przelewać myśli na papier. Pole zainteresowań rozciągnięte od nowych technologii, poprzez film, kończąc na książkach oraz japońskiej animacji.

Wszystkie artykuły