timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Justin Bieber w poście na Instagramie poinformował fanów, że robi sobie dłuższą przerwę od show biznesu. Decyzja Kanadyjczyka wywołała wśród fanów wielkie poruszenie

“Muzyka jest dla mnie bardzo ważna, ale nic nie przekładam nad moją rodzinę i zdrowię” – napisał piosenkarz.

Można się było spodziewać, że po tak długiej przerwie Justin wróci w najbardziej nieoczekiwanym momencie z nowym albumem. Nic mylniejszego. Młody piosenkarz obecnie postara się skupić na długociągnących się już problemach. Powiadomił o tym w nieformalnym poście na instagramie, a potem Facebooku w poniedziałek w godzinach popołudniowych.

“Przeczytałem wiele wiadomości od Was, gdzie pisaliście, że chcielibyście album. Koncertowałem przez całe moje nastoletnie życie i tak, jak prawdopodobnie widzieliście podczas ostatniej trasy, byłem naprawdę nieszczęśliwy. Nie zasługuje na to, tak samo jak i wy. Płacicie za mój koncert, by przyść, bawić się, przeżyć niezapomniane, żywiołowe chwile, a ja nie byłem i nie jestem w stanie wam tego zapewnić.”

Justin Bieber niejednokrotnie już wspominał w mediach społecznościowych o swoich problemach. Przypomnijmy sobie, że już w 2017 roku musiał odwołać kilka koncertów ze względu na zły stan psychiczny.

“Jestem teraz skupiony na naprawianiu niektórych głęboko zakorzenionych problemów, które mam, jak większość z nas. Staram się nie załamać, wzmocnić moje małżeństwo i być kiedyś takim ojcem o jakim zawsze marzyłem.”

“Naprawdę zmagam się ze sobą w ostatnim czasie. Czuję się jak oderwany od świata” – napisał w poście, przyznając, że podobnie jak podczas końca  trasy koncertowej Purpose World Tour w 2017 roku, kiedy odwołał część koncertów, nie czuje się najlepiej.

View this post on Instagram

So I read a lot of messages saying you want an album .. I’ve toured my whole teenage life, and early 20s, I realized and as you guys probably saw I was unhappy last tour and I don’t deserve that and you don’t deserve that, you pay money to come and have a lively energetic fun light concert and I was unable emotionally to give you that near the end of the tour. I have been looking, seeking, trial and error as most of us do, I am now very focused on repairing some of the deep rooted issues that I have as most of us have, so that I don’t fall apart, so that I can sustain my marriage and be the father I want to be. Music is very important to me but Nothing comes before my family and my health. I will come with a kick ass album ASAP, my swag is undeniable and my drive is indescribable his love is supernatural his grace is that reliable…. the top is where I reside period whether I make music or not the king said so. 👑 but I will come with a vengeance believe that.. (grammar and punctuation will be terrible pretend it’s a text where u just don’t care).

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Piosenkarz obiecał jednak fanom, że “najszybciej jak to możliwe” przybędzie z nowym albumem. Na koniec dodał: “Szczyt to moje miejsce, niezależnie od tego, czy zajmuję się muzyką czy nie”

Życzymy szybkiego powrotu do pełnego zdrowia i szczęścia z Hailey!

 

O redaktorze

Miłośniczka niemal wszystkich seriali i filmów, niezależnie od gatunku. Poza Netflixem uwielbia także muzykę, chodzenie na koncerty, czy relaksowanie się na kanapie w domu.

Wszystkie artykuły