timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Netflix w roku 2019 jest niezwykle owocny w mnóstwo nowych, gorących premier, z których niektóre na pewno będą warte naszej i waszej uwagi, jesteście ciekawi? Czytajcie dalej.

2 sezon The OA

Przez 7 lat była uznana za zaginioną. Gdy powraca do domu, jest obdarzona tajemniczymi zdolnościami, a najdziwniejsze jest to, że przed siedmioma laty była niewidoma, a teraz nie ma z wzrokiem żadnego problemu.

Ciężko jej się odnaleźć po powrocie do cywilizacji i rekrutuje pięcioro nieznajomych osób do tajemniczej misji. Tak właśnie prezentował się wysoko oceniany pierwszy sezon The OA. Już od 22 marca możemy obejrzeć tak bardzo wyczekiwany po dramatycznym zakończeniu drugi sezon.

Mirage

22 marca dniem wyczekiwanych premier, ponieważ Mirage/Fatamorgana również została udostępniona tego dnia.

Będzie to film jednego z moich ulubionych gatunków – thriller psychologiczny.

GameBy.pl - Netflix

W wyniku anomalii kobieta ratuje chłopca z przeszłości. Jest to jednak tragiczne w skutkach – w wyniku efektu motyla traci córkę i będzie miała naprawdę niewiele czasu aby ją odzyskać.

Film ma duży potencjał i nie mogę się doczekać, aby go obejrzeć i rzecz jasna – zrecenzować.

Osmosis

GameBy.pl - Netflix

Serial fantasy o miłości i ludzkiej psychice.

Fabuła traktuje o doborze „bratnich dusz” na podstawie informacji z mózgu. Jednak z najnowszymi technologiami wiążą się z konsekwencjami, a wyniki badań mogą być zaskakujące.

Data premiery została wyznaczona na 29 marca.

Cursed – Pełna obsada ujawniona

Cursed – kręcona na zlecenie Netflixa, krótka – 10 odcinkowa seria ukazująca legendę o królu Arturze we współczesnej odsłonie. Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery.

Netflix całkiem niedawno udostępnił pełną obsadę, a w niej:

  • Katherine Langford – Kojarzona z „13 powodów” oraz filmu „Love, Simon”
  • Daniel Sharman- Kojarzony z „Teen Wolf”
  • Gustaf Skarsgård – Jeden z aktorów „Wikingów”
  • Peter Mullan – „Ozark
  • Sebastian Armesto – z „Piratów z Karaibów”
  • oraz Shalom Brune-Franklin, Lily Newmark, Catherine Walker, Devon Terrell, Billy Jenkins

Więc będzie się działo 😉

Wiedźmin – Zdjęcia z planu powoli udostępniane

No i perełka na koniec. Na serialową adaptację „Wiedźmina” możemy jeszcze trochę poczekać, bo data premiery nie jest znana, ba, nie ma nawet wskazówek co do wypuszczenia pierwszego teasera, a producenci nie kwapią się do dzielenia się szczegółami. Na szczęście od czasu do czasu możemy liczyć na niejasne zdjęcia z planu pochodzące od obsady lub produkcji.

GameBy.pl - Netflix

Tutaj na przykład po raz pierwszy widzimy tytułowego bohatera w pełnej okazałości. Za wielu szczegółów nie da się dostrzec, ale jak wiadomo – lepszy rydz niż nic!

Lauren Hissrich podzieliła się zdjęciem z planu na swoim instagramie. Wydaje nam się, że to właśnie może być książkowy Brokilon, dom driad, a Wy? Jak myslicie?

Tak więc wyczekujcie przed telewizorami, bo będzie się działo, a ja wracam do Was już za tydzień z recenzjami tych perełek, o których dzisiaj była mowa.

O redaktorze

Siedzę sobie w dziale z serialami. Poza Netflixem zajmuje się larpami, malarstwem, śpiewem, teatrem, wspinaczką i tańcem.

Wszystkie artykuły