timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

XO, Kitty to nowy serial Netliksa, który przypadł do gustu szerokiej widowni. Zachęca swoim pozytywnym klimatem, lekką historią, a do tego akcja dzieje się w naprawdę ciekawym miejscu, jakim jest Seul! Spodoba się również osobom, które kochają modny w ostatnim czasie K-pop! XO, Kitty to przede wszystkim spin-off popularnych filmów, czyli Do wszystkich chłopców, których kochałam!

XO, Kitty to kolejny hit dla młodzieży?

W główną postać całej serii wciela się Kitty Song Covery. Nastolatka udaje się w odległą podróż do Seulu, gdzie czeka na nią nie tylko nowa szkoła, ale także jej chłopak. Niestety, mimo wielkich oczekiwań, jej związek się rozpada, gdy dziewczyna dowiaduje się o zdradach. Młodej Kitty z początku ciężko jest pozbierać się po zerwaniu, jak i zaklimatyzować się w nowym miejscu. Postanawia rozpocząć nowe życie – zakochuje się, poznaje przyjaciół, a także czerpie wiedzę na temat nowej kultury. Dla Kitty to prawdziwy raj!

Czy będzie drugi sezon XO, Kitty?

Co prawda, pierwszy sezon serialu XO, Kitty pojawił się zaledwie dwa tygodnie temu, to już cieszy się sporym uznaniem wśród internautów. Wielu pokochało postać Kitty za jej pozytywny, dobry charakter. W sieci pojawia się wiele pytań o kontynuację przygód nastolatki w Seulu. Niestety, twórcy nie wydali jeszcze żadnej informacji na ten temat, lecz przez sukces jaki serial osiągnął, naprawdopodobniej drugi sezon pojawi się w przyszłości. Jedyne co możemy teraz zrobić to czekać na oficjalne potwierdzenia od samych twórców oraz platformę Netflix!

Czy warto obejrzeć serial XO, Kitty?

Jeśli jeszcze nie widziałeś serialu XO, Kitty, koniecznie sprawdź tę propozycję. Jest to idealna rozrywka na letnie wieczory, gdy pragniesz odrobiny relaksu. Chociaż cała opowieść może wydawać się nieco przewidywalna, to na pewno dostarczy wiele humoru. Zachęcamy do zapoznania się z przygodami nastoletniej Kitty Song Covery. To pełna energii i uroku dziewczyna, który musi poradzić sobie z przeszkodami i problemami dorastania. Jeśli potrzebujesz lekkiego i przyjemnego serialu, to perfekcyjny wybór. Nie czekaj dłużej! Oglądaj pierwszy sezon XO, Kitty już teraz i poznaj zwariowane przygody nastolatki w Seulu!

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły