timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

XO, Kitty to serialowa nowość przedstawiająca rezolutną Kitty Sing Covey, która w celach naukowych postanawia przeprowadzić się do Seulu. Tam czeka na nią mnóstwo niespodzianek – tych zaskakująco dobrych, jak i tych mniej przyjemnych. Spotyka ją zawód miłosnych, lecz mimo to, okazuje się, że w Korei udaje się jej znaleźć mnóstwo wspaniałych ludzi. Oglądaliście serię XO, Kitty i przypadła Wam do gustu? Szukacie czegoś równie lekkiego i przyjemnego do oglądania? Poniżej przedstawiamy listę podobnych seriali oraz filmów dla młodzieży – koniecznie ją sprawdźcie!

  1. Seria filmów The Kissing Booth!

The Kissing Booth to propozycja filmowa dostępna na platformie Netflix. Opowiada historię młodej dziewczyny o imieniu Elle Evans (Joey King), która niespodziewanie zakochuje się w najlepszym przyjacielu swojego starszego brata, Noahu Flynnie (Jacob Elordi). Jest z tym jednak ogromny problem, ponieważ wraz ze swoim bratem ustalili ważne zasady, które zakazują zakochiwaniu się w ich przyjaciołach. Film przedstawia cały trud z jakim Elle się zmaga, aby pogodzić miłość, lojalność wobec przyjaciół i wybory życiowe, które mogą zaważyć na jej przyszłości i relacjach z najbliższymi.

The Kissing Booth 2

  1. Sierra Burgees jest przegrywem

Film Sierra Burgess jest przegrywam opowiada historię bardzo inteligentnej, ale nietypowej nastolatki. Nie pasuje ona do typowych standardów piękna narzucanych przez społeczeństwo, lecz wyznaje wiele innych wartości. Sierra przypadkowo dostaje wiadomość od popularnego chłopaka z jej szkoły, Jameya (Noah Centino). Zaczyna codziennie z nim pisać, udając, że jest popularną cheerleaderką o imieniu Veronica, która uważana jest za szkolną piękność. Nastolatkowie z dnia na dzień coraz bardziej się do siebie zbliżają, ale Sierra zaczyna odczuwać poczucie winy z powodu swoich kłamstw i ukrywania się pod maską popularnej dziewczyny. Nastolatka stara się stawić czoła swoim kompleksom, poczuciu własnej wartości i odkryć, że piękno zależy od tego, kim jesteśmy wewnątrz!

  1. Riverdale

Serial nieco bardziej mroczny niż poprzednie propozycje, ale również prezentuje liczne perypetie grupy nastolatków zamieszkujących miasteczko Riverdale. Dzieje się tam naprawdę wiele – od miłosnych intryg po śledztwa w sprawie morderstwa. Z pewnością nie poczujecie nudy oglądając tę serię, a dodatkowo zobaczycie na ekranie wiele docenionych aktorów i aktorki – Lili Reinhart, Cole Sprouse, Madelaine Petsch czy K.J. Apa! Obecnie dostępnych jest aż 7 sezonów do oglądania na platformie Netflix!

PLL - TOP 6 podobnych seriali - GameBy.pl

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły