timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Millenialsi to aktualnie ważna grupa społeczna. Ludzie należący do tej grupy uważani są za szczególnie pewnych siebie oraz odważnych. Oni wiedzą czego chcą w życiu i dążą, aby jak najszybciej to osiągnąć. Przedstawiciele tzw. Pokolenia Y są także bohaterami jednej z niedawnych premier dostępnych na platformie streamingowej Netflix. Od 28 września możemy oglądać tzw. Pożreć bogatych: Saga GameStop. Jest to serial dokumentalny przedstawiający świat prosto z Wall Street, ale w nieco innej odsłonie niż dotychczas. Przyjrzyjmy się wspólnie tej produkcji.

O czym jest Pożreć Bogatych: Saga GameStop?

Miniserial jakim jest Pożreć Bogatych: Saga GameStop to istna mieszanka. Zawiera w sobie elementy serialu dokumentalnego, ale nie brakuje w nim również dobrego humoru i żartów, dlatego można zaliczyć tę pozycję do gatunku komedii. Jest to niezwykle interesująca propozycja ze względu na poruszany w nim temat. Opowiada on historię pewnej grupy inwestorów, która wpada na kreatywne pomysły, aby osiągnąć swój cel. Tym celem jest nic innego jak szybkie wzbogacenie się. Jak sobie poradzą na giełdzie? Czy uda im się zjednoczyć internetową społeczność i wykorzystać ją do własnych korzyści?

Jak wywołać chaos na giełdzie?

Bohaterzy powyższego serialu to bardzo pomysłowi ludzie. Postanawiają działać w social mediach, używają między innymi TikToka oraz Reddita. To wszystko ma zaprowadzić ich na szczyt, a przy tym rozchwiać nowojorską giełdę. Robią wszystko z premedytacją. Celowo starają się zmieniać kursy akcji lub stosować fałszywe zagrywki. Czy taka zemsta na amerykańskich inwestorach to dobre zagranie? Jedno jest pewne. Rynek finansowy z pewnością nie będzie obojętny na to, co dzieje się wokół. Dodatkowo serial ukazuje rzeczywistość aktualnych czasów. Wystarczy zjednać sobie ludzi w Internecie, a następnie wiele osiągnąć.

Rynek kryptowalut - Gameby.pl

Czy warto obejrzeć Pożreć bogatych: Saga GameStop?

Dla wszystkich fanów nowojorskiego klimatu to pozycja idealna. Do tego wszystkiego całość oparta jest na faktach, a dodatkowo twórcy postanowili przedstawić historię w nieco mniej poważny sposób. Jeśli macie wolny wieczór, zachęcamy, aby skusić się na taki seans. Tym bardziej, że ten miniserial liczy jedynie trzy odcinki. Sprawdźcie koniecznie platformę Netflix i poznajcie zwariowaną historię z finansowymi problemami w roli głównej. Pożreć bogatych: Saga GameStop już dostępna do oglądania!
[wp-review]

Obejrzyj w serwisie Netflix!

 

 

 

 

 

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły