timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Kolejny rok za pasem! Wraz z nim czekać na nas będzie wiele serialowych nowości. Z pewnością nie zabraknie wielu ciekawych propozycji na kolejne miesiące. Platforma Netflix ma dla swoich użytkowników masę interesujących seriali – kilka, które są kontynuacją starych opowieści, a także nieco zupełnie nowych wątków. Co przyniesie nam rok 2023 i jakie pozycje zagoszczą na ekranach? Koniecznie zajrzyjcie do poniższej listy!

You – sezon 2

To już czwarty sezon tego kultowego, bardzo mrocznego serialu. You to opowieść o nieprzewidywalnym, a także kochającym na zabój Joe Goldbergu (Pennie Bradley), który co jakiś czas musi przywdziewać coraz to nowe tożsamości. W kogo wcieli się tym razem? I kto zostanie jego kolejną, miłosną ofiarą?

You - GameBy.pl

Ginny & Georgia – sezon 2

Wraz z początkiem nowego roku na platformie Netflix pojawi się drugi sezon serialu Ginny & Georgia. Seria prezentuje problemy z jakimi mierzy się samotna matka i jej nastoletnia córka. Mimo, że są ze sobą spokrewnione, ich charaktery znacznie się różnią, co powoduje liczne kłótnie pomiędzy nimi.

Squid Game – sezon Ginny & Georgia - Gameby.pl2

Serial Squid Game, który osiągnął rekordy oglądalności Netfliksa, doczeka się w przyszłym roku swojej kontynuacji. Premiera kolejnej odsłony zapowiedziana jest przez twórców na drugą połowę 2023 roku. Czy kolejny sezon serialu również odniesie tak wielki sukces?

Squid Game - Gameby.pl

Black Mirror – sezon 6

Serial Sci-Fi przedstawiający życie pełne technologii i jej pułapek. Skłania do licznych refleksji na temat nowoczesności. Serial Black Mirror zyskał wiele pozytywnych opinii, a także liczne odznaczenia w postaci nominacji czy nagrody Emmy.

Easter Eggs Black Mirror 5 - GameBy.pl

Cień i kość – sezon 2

Serial Cień i kość dotyka ważnych tematów jakimi są wojna i odwaga. Ukazuje trudności z jakimi ludzie muszą się podczas niej borykać. Dodatkowo prezentuje waleczność kobiet – między innymi postawę jednej z głównej bohaterek, czyli Aliny Starkov.

Wikingowie: Walhalla – sezon 2

Już za niecały miesiąc kolejne odcinki serialu o wikingach. Główne postacie toczą codziennie walkę o przetrwanie, a dodatkowo biorą udział w wielkiej ewolucji. Na ekranie zobaczymy między innymi Sama Corletta oraz Leo Suttera. Co ciekawe, w serialu można dojrzeć również jednego z polskich aktorów – Marcina Dorocińskiego!

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły