timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Połowa wakacji za nami, ale wciąż zostało dużo wolnego czasu na oglądanie ulubionych seriali. W sierpniu powróci wiele dobrze znanych i wyczekiwanych tytułów, a także pojawią się zupełnie nowe, ciekawe propozycje. Co przygotował Netflix na końcówkę lata? Oto lista nadchodzących premier.

Premiery seriali sierpień 2020

Diabeł powraca z piekła – 5. sezon Lucyfera

lucifer-season-5-what-we-know-so-far • Fshngolden

Na Netflixie zagości wiele wyczekiwanych tytułów, a jedną z najważniejszych premier jest Lucyfer. Piąty sezon serialu zadebiutuje na platformie 21 sierpnia, a fani przygód Lucyfera Morningstara (Tom Ellis) i Detektyw Chloe (Lauren German) na pewno z niecierpliwością wyczekują premiery. Jak zwykle nie zabraknie szalonych imprez, wątków romantycznych oraz dużej dawki humoru.

3 sezon The Rain – morderczy deszcz znowu spadnie

The Rain Season 3 : Episode 1 — “ENG SUB” [Netflix] | by The Rain ...

Powróci także Duńska pozycja The Rain, utrzymana w klimacie post apokaliptycznym. Serial przedstawia losy rodzeństwa – Simone i Rasmusa, którzy razem z grupą innych uciekinierów próbują przetrwać w zniszczonym przez tajemniczy deszcz świecie. Trzeci sezon ukaże się 6 sierpnia.

Rejs trwa – trzeci sezon Pełnego Morza

High Seas Or Alta Mar Season 3: Netflix Release Date, Cast, And ...

Trzeci sezon Pełnego Morza również pojawił się na horyzoncie i będzie dostępny do obejrzenia już 7 sierpnia. Akcja hiszpańskiej produkcji osadzona jest w późnych latach 4o, na statku wycieczkowym płynącym do Brazylii. Dwie siostry odkrywają mroczne sekrety swojej rodziny.  Nie brakuje także zbrodni, morderstw i oszustw.

Innymi kontynuacjami, które ukażą się w sierpniu są Greenleaf (12.08), 3% (14.08), Rita (15.08) oraz Trinkets (25.08).

Sierpniowe nowości serialowe – kryminalnie, naukowo, młodzieżowo

Nastoletnie łowczynie nagród

Pojawi wiele nowości. Jedną z nich jest nowy serial Netflixa Nastoletnie łowczynie nagród. Dwie licealistki w czasie wolnym od szkoły mają nietypowe zajęcie – zajmują się łapaniem przestępców. W serialu pojawią się też typowe zmartwienia nastolatek – pierwsza miłość czy problemy w szkole.

Jenji Kohan's 'Teenage Bounty Hunters' Season 1: Coming to Netflix ...

Biohakerzy

Kolejną nową pozycją jest niemiecka produkcja Biohakerzy. Akcja skupia się głównie na dwóch postaciach – studentce medycyny Mii oraz słynnej wykładowczyni Tanji Lorez. Mia wkracza w niebezpieczny świat biohackingu i eksperymentów, które mogą wpłynąć na całą ludzkość. Premiera naukowego thrillera zaplanowana jest na 20 sierpnia.

Biohackers: German Netflix series starts very soon – Archyworldys

Kradzież stulecia

Nie zabraknie także seriali kryminalnych. Kradzież stulecia przedstawia historię napadu na kolumbijski bank – co najważniejsze, bazowaną na prawdziwym wydarzeniu. To może być ciekawa propozycja dla fanów Domu z papieru, a dostępna będzie już 14 sierpnia.

Kradzież stulecia | Oficjalna witryna Netflix

Coś jeszcze? Premiery seriali sierpień 2020

Na platformie zadebiutują także Wielkie zawody komediowe (10.08), Dirty John: Betty Broderick (14.08), oraz DeMarcusowie rządzą (15.08). I to już wszystkie premiery seriali sierpień 2020!

O redaktorze

Interesowałam się pisaniem od kiedy pamiętam, choć przez pasję do fizyki i ekologii studiuję Energetykę. Oprócz tego fascynuję się też kawą specialty oraz podróżowaniem autostopem w oryginalne miejsca.

Wszystkie artykuły