timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Razer kolejny raz zaskakuje. Jeszcze chwilę temu mieliśmy do czynienia z zapowiedzią nowej konsoli, a technologiczny gigant już szykuje kolejny sprzęt. Mowa o kontrolerze – Razer Wolverine V2 Pro. Ma on stanowić odpowiedź na najnowszy produkt Sony – DualSense Edge. Jak widać, firmy wyrażają zainteresowanie produkcją nietanich, wypasionych kontrolerów. Nie wiadomo jednak do końca czy urządzenia znajdą wielu chętnych do ich zakupu graczy. Pad Razera ma się czym popisać. Przekonajcie się sami!

Razer Wolverine V2 Pro – Funkcjonalność w parze z designem

Wygląd urządzenia robi niemałe wrażenie. Jak przystało na markę Razer, jest to sprzęt dedykowany specjalnie dla zapalonych graczy – design dobrze to odzwierciedla. Nie można jednak spodziewać się wielu niespodzianek, w końcu mamy do czynienia ze zwykłym padem, prawda? Tutaj producent przygotował niespodziankę, a mianowicie podświetlenie RGB. Jest ono konfigurowalne ze sprzętem Razera, a także potrafi dopasować się do sytuacji w grze.

Najważniejsza jest jednak kwestia funkcjonalności. Firma stawia na nowość, jaką są przełączniki mechaniczne. Ich implementacja w kontrolerze pozwoli nie tylko na szybszą reakcję podczas ogrywania danego tytułu, ale zapewni również zupełnie nowy ,,feeling”, nieobecny jeszcze w sferze kontrolerów. Do dyspozycji graczy oddane zostanie 6 programowalnych przycisków, które będzie można wykorzystać do personalizacji rozgrywki. W urządzeniu znajdziemy również 8-kierunkowy D-Pad, zastępujący klasyczne strzałki, znane z poprzednich generacji kontrolerów.Razer Wolverine V2 Pro - Gameby.pl

Mimo, że już z zewnątrz sprzęt prezentuje się nieźle, to nie można zapomnieć o oprogramowaniu. To ono w nowej odsłonie pada ma grać kluczową rolę. Razer wyposażył kontroler w kilka nowych systemów. Jednym z nich jest HyperSpeed. Ma on zapewnić połączenie z konsolą bądź komputerem, ponad 3 razy szybsze niż te, które można znaleźć u konkurencji. W skrócie, może przełożyć się to na szybszą reakcję i lepsze wyniki, na przykład podczas grania online.

System HyperTrigger wyposaża triggery (przyciski takie jak R2, L2, R1, L1) w dwa tryby. Możliwe będzie błyskawiczne przełączanie się między nimi. Użytkownik będzie mógł wybrać, czy woli wcisnąć przycisk do końca, czy klikać płytko, ale nieco szybciej. Razer Wolverine V2 Pro - Gameby.pl

Razer Wolverine V2 Pro – Wart swojej ceny?

Razer Wolverine V2 Pro dostępny będzie w cenie 299,99 euro. Przeliczając to na złotówki, otrzymamy około 1400 złotych. Jest to niemała kwota, zwłaszcza jeśli mówimy o kontrolerze. Czy opłaca się zatem kupić pada? Wszystko zależy od tego, jakich wrażeń podczas rozgrywki oczekujecie. Przeciętni gracze nie będą jednak w stanie wykorzystać wszystkiego, co nowy produkt Razera ma do zaoferowania.

O redaktorze

Fan seriali, dobrej muzyki i dużych ilości kawy. Potrafi złapać się wielu rzeczy, jeśli akurat coś skradnie jego serce.

Wszystkie artykuły