timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Trinkets 2 dopiero co zadebiutowało się na platformie Netflix, jednak fani tej pozycji mogą być zawiedzeni. I to nie przez to, że drugi sezon okazał się słaby. Jest on finałowy, co oznacza, że nie zobaczymy dalszej historii nastoletnich złodziejek.

Zobaczcie więc najlepsze seriale podobne do Trinkets, jeśli potrzebujecie zapełnić czymś pustkę po zakończeniu produkcji.

Kolejne nietypowe hobby

Choć w tej pozycji główne bohaterki nie łamią prawa, to także mają ekscentryczne hobby. Nastoletnie łowczynie nagród to serial o dwóch uczennicach prestiżowego liceum, które po lekcjach zajmują się łapaniem niebezpiecznych przestępców.

Poza tym, mają też typowe zmartwienia. Borykają się z pierwszą miłością, niezrozumiałymi uczuciami i problemami w szkole. Serial jest stosunkowo nowy – pojawił się we wrześniu, więc jeśli jeszcze go nie widzieliście, zachęcam do nadrobienia!

Podróż na koniec świata

Ekscentryczni bohaterowie pojawiają się też w popularnym The End of the F***ing World. Choć serial odchodzi tematyką od typowego liceum, to zdecydowanie jest wart obejrzenia. 17-letni James uważa się za psychopatę, a gdy w szkole pojawia się nowa dziewczyna Alyssa, wybiera ją na swoją ofiarę.

Razem wyruszają w pełną dziwnych i nieoczekiwanych sytuacji podróż, także łamiąc prawo i robiąc rzeczy, które daleko odchodzą do normalności. Ja osobiście tę pozycję uwielbiam – obejrzałam całe 2 sezony w jeden dzień, bo odcinki są krótkie. Zdjęcia, gra aktorska, akcja, no i fantastyczny soundtrack – wszystko jest dopracowane idealnie. Mogę z całym sercem tylko polecić.

Nastolatka inna niż wszystkie

Wracając do murów amerykańskiego liceum, kolejna produkcja podobna do the Trinkets to Jeszcze nigdy. Ukazuje ona życie amerykanki o indyjskich korzeniach, która po ciężkim roku chce zmienić swoje życie. Jej celem jest bycie popularną i lubianą uczennicą.

Serial inspirowany jest młodością jego autorki, Mindy Kaling. Serial skupia się na ważnym temacie życia mniejszości, a także łamie stereotypy i pokazuje tę gorszą część życia licealistów. Oczywiście, nie obyło się bez typowych elementów teen dram. 1 sezon jest od kwietnia dostępny na Netflixie.

I to już wszystkie TOP 3 seriale podobne do Trinkets. Wszystkie z nich znajdziecie na platformie Netflix. Miłego oglądania!

[wp-review]

Obejrzyj w serwisie Netflix!

O redaktorze

Interesowałam się pisaniem od kiedy pamiętam, choć przez pasję do fizyki i ekologii studiuję Energetykę. Oprócz tego fascynuję się też kawą specialty oraz podróżowaniem autostopem w oryginalne miejsca.

Wszystkie artykuły