timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Seriale klasyki są doceniane i lubiane przez widzów z wielu różnych powodów. Przede wszystkim ze względu na wciągające historie i postaci. Seriale klasyki często oferują interesujące, wielowątkowe fabuły oraz dobrze zarysowane postacie, które przyciągają uwagę widzów i sprawiają, że chcą oni poznać dalsze losy bohaterów. Tworzą również wokół siebie pewnego rodzaju kulturę, ponieważ niejednokrotnie widzowie danej produkcji utożsamiają się z bohaterami i światem przedstawionym w danej opowieści. Przed Wami lista seriali, które zna i ceni wiele osób. To propozycje kultowych klasyków – musicie je znać!

  1. Biuro (The Office)

Kultowy serial, który ma już swoje lata, lecz nadal zachęca do oglądania przede wszystkim specyficznym humorem. Jest to na tyle ciekawa propozycja, że doczekała się nawet swojej polskiej wersji (niestety, nie odniosła znacznego sukcesu). W roli głównej zobaczymy Steve’a Carella wcielającego się w charyzmatycznego, nieco niezdarnego szefa firmy Dunder Mifflin.

  1. Stranger Things

Stranger Things to seria, która doczekała się kilku sezonów, a każdy z nich zdobywa ogromne liczby widzów. Grono fanów tej serii z roku na rok powiększa się. Specyficzny charakter i klimat opowieści sprawiają, że całość jest bardzo ciekawa. Niebezpieczne stworzenia, zaginięcia i prowincjonalne, przerażające miasteczko sprawiają, że widz nie może oderwać się od ekranu! Stranger Things dostępne jest do oglądania na platformie Netflix.

Stranger Things 3 - Gameby.pl

  1. Przyjaciele (Friends)

Przyjaciele to serial łączący pokolenia. Znają go osoby starsze, jak i młodsze. Wyróżnia go przede wszystkim sympatyczna, lekka atmosfera, otoczona historią szóstki przyjaciół. Całość jest na tyle kultowa, że na świecie powstało wiele miejsc, które mają przypominać mieszkania oraz kawiarnie pojawiającą się w serialu!

  1. Gra o tron

To adaptacja bestsellerowej sagi fantasy pt. Pieśń lodu i ognia autorstwa amerykańskiego pisarza George’a R.R. Martina. Akcja serialu toczy się w świecie fikcyjnych krain, gdzie różne, często skłócone rody szlacheckie walczą o władzę nad tzw. Siedmioma Królestwami. Mimo zakończenia całej historii wiele osób stale powraca do serialu, ponieważ nadal ma wiele interesujących wątków do zaoferowania.

Gra o Tron 8 - GameBy.pl

  1. Dom z papieru (La Casa de Papel)

Bardzo lubiany i znany serial opowiadający historię osiemnastu przestępców, którzy pod przywództwem tajemniczego Profesora planują, a następnie przeprowadzają jedno z największych napadów w historii – na hiszpańską mennicę narodową. Ten hiszpański serial zdobył rzeszę fanów i pobił rekordy oglądalności! Można zobaczyć go na platformie Netflix.

Dom z papieru 4 - Najbardziej wyczekiwane premiery seriali 2020

 

[wp-review]

 

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły