timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Nowy rok 2023 zaskoczy wielu fanów seriali wieloma odcinkami kultowych opowieści. Platformy takie jak Netflix, Disney+ czy Apple TV+ szykują swoim użytkownikom masę ciekawych propozycji do oglądania. Poniżej znajdziecie listę zaplanowanych kontynuacji seriali, które dobrze znacie i lubicie. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie – świat fantasty, a może nastoletnie przygody?

1. You – sezon czwarty

Joe Goldberg (Penn Badgley) to prawdziwy kameleon w ludzkiej postaci. Potrafi przywdziać najróżniejsze maski i udawać najrozmaitsze tożsamości. You to serial opowiadający przede wszystkim o chorej, toksycznej miłości, która niszczy rodziny i życia wielu osób. Joe zakochuje się w kobietach, ale dostrzegając ich wady stopniowo zaczyna być nieobliczalnym partnerem, pełnym dziwnych, sprzecznych uczuć. Cały serial przepełniony jest grozą i widz do końca nie wie co się wydarzy w dalszej części opowieści. Czwarty sezon już niebawem, a w nim kolejne perypetie i postacie w życiu Joe Goldberga.

2. Squid Game – sezon drugi

Koreańska zwariowana historia już niebawem ponownie zagości na platformie Netflix. Czy znowu czeka na widzów wielkie, krwawe widowisko? Czy walka o lepszą, bardziej godną przyszłość i odpowiednia suma pieniędzy są w stanie przekonać ludzi do walki, w której mogą stracić nawet swoje życie? Pierwszy sezon tej produkcji odniósł spektakularny sukces, dlatego kontynuacja jest wyczekiwana przez wiele osób, a oczekiwania są postawione naprawdę wysoko. Mamy nadzieję, że druga odsłona historii zaskoczy wszystkich widzów równie mocno jak pierwsza.

3. Black Mirror – sezon szósty

Wiele odcinków serialu Black Mirror za nami, a z roku na rok oglądalność i popularność tej propozycji wzrastają. Co przyniesie widzom kolejny, już szósty sezon tej serii? Czy technologia i zmiany zachodzące w społeczeństwie zostaną pokazane w równie szokujący sposób jak poprzednio? Być może czeka nas więcej interaktywnych odcinków? Nie pozostaje nam nic innego jak wyczekiwać zupełnie nowych odcinków Black Mirror, a to już wkrótce!

4. True Detective – sezon czwarty

Być może wielu z Was nie spodziewała się takiej informacji, ale pojawi się kolejny sezon serialu True Detective. Poprzedni sezon pojawił się już jakiś czas temu, bo w 2019 roku. Seria przestawia życie detektywów zmagających się z różnymi, upiornymi sprawami. W czwartym sezonie na ekranie zobaczymy między innymi Jodie Foster.

 

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły