timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Święta tuż za rogiem. Co raz mnie czasu na kupienie prezentu dla naszego znajomego lub członka rodziny, który jest gracza. Czym uszczęśliwić naszego gracza? Mogłoby się to wydawać proste, kupimy grę. To by się mogło zgadzać tylko jaką? Jakie nasz gracz ma upodobania? Pierwszym krokiem jest zorientowanie się jakie gry lubi i co najważniejsze, na czym w nie gra. Gra komputerowa raczej nie ucieszy wielbiciela konsol. My w naszym artykule zaproponujemy także inne produkty, które będące fajną opcją jako prezent świąteczny dla gracza.

Gry komputerowe i konsolowe

Prezent dla gracza - GameBy.pl

Jak już wcześniej wspomniane gra wydaje się perfekcyjnym prezentem. Jednak zanim cokolwiek kupimy, musimy obeznać się w upodobania osoby obdarowywanej oraz z jakiego sprzętu gamingowego użytkuje – komputer czy konsola. W przypadku konsoli dobrze jest również wiedzieć, jaka to jest PlayStation, Xbox czy Nintendo Switch oraz która generacja. W końcu, na co prezent, z którego nawet nie da się korzystać.

Konsole do gier

Prezent dla gracza - GameBy.pl

Tylko którą kupić? Ta kwestia jest mocno dyskusyjna przez odwieczną wojnę konsolową. Doradzenie, którą z nich wybrać jest bardzo trudne. Bowiem wszystkie mają swoje wady jak i zalety. PlayStation posiada wiele ekskluzywnych dla siebie tytułów oferujących świetną zabawę. Xbox oferuję abonament Xbox Games Pass, dający dostęp do sporej bazy gier w tym i najnowszych produkcji Microsoftu. Alternatywą dla obu jest przenośna konsola Nintendo Switch, która daje nam swobode jeśli mowa o miejscu, w którym gramy.

Akcesoria dla graczy

Przewidywany czas czytania to 3 minuty. Święta tuż za rogiem. Co raz mnie czasu na kupienie prezentu dla naszego znajomego lub członka rodziny, który jest gracza. Ale czym uszczęśliwić naszego gracza? Mogłoby się to wydawać proste, kupimy grę. To by się mogło zgadzać tylko jaką? Jakie nasz gracz ma upodobania. Pierwszym krokiem jest zorientowanie się jakie gry lubi i co najważniejsze, na czym w nie gra. Gra komputerowa raczej nie ucieszy wielbiciela konsol. My w naszym artykule zaproponujemy także inne produkty, które będące fajną opcją jako prezent świąteczny dla gracza. Gry komputerowe i konsolowe Jak już wcześniej wspomniane gra wydaje się perfekcyjnym prezentem. Jednak zanim cokolwiek kupimy, musimy obeznać się w upodobania osoby obdarowywanej oraz z jakiego sprzętu gamingowego urzytkuje - komputer czy konsola. W przypadku konsoli dobrze jest również wiedzieć, jaka to jest PlayStation, Xbox czy Nintendo Switch oraz która generacja. W końcu, na co prezent, z którego nawet nie da się korzystać.  Konsole do gier Tylko którą kupić? Ta kwestia jest mocno dyskusyjna przez odwieczną wojnę konsolową. Doradzenie, którą z nich wybrać jest bardzo trudne. Bowiem wszystkie mają swoje wady jak i zalety. PlayStation posiada wiele ekskluzywnych dla siebie tytułów oferujących świetną zabawę. Xbox oferuję abonament Xbox Games Pass, dający dostęp do sporej bazy gier w tym i najnowszych produkcji Microsoftu. Alternatywą dla obu jest przenośna konsola Nintendo Switch, która daje nam swobode jeśli mowa o miejscu, w którym gramy.   Akcesoria dla graczy Wybór jest ogromny, może nas przytłoczyć. Mimo że dla konsoli dołączone w zestawie akcesoria w zupełności wystarczą do grania. Warto czasem jest dokupić coś ponad standard. Dodatkowy kontroler to świetny pomysł zwłaszcza jeśli osoba gra w gry dla większej ilości osób. Zabawa w swoją ulubioną grę wraz ze znajomymi może sprawić jeszcze więcej frajdy niż normalnie.  Jeśli nasz gracz jest jednak pecetowcem to może Boże Narodzenie to idealny moment na zaopatrzenie go w nową klawiaturę bądź inne peryferia komputerowe. Taki sprzęt na pewno zwiększy satysfakcje z grania Gry planszowe Gracza bardzo często nie tylko tradycyjny gaming uraduje. Z doświadczenia wiem, że wielu bawi się w towarzystwie znajomych przy rozłożonej planszówce. I to właśnie ona może być dobrą alternatywą na prezent dla gracza, który od czasu do czasu odciągnie go od ekranu.

Wybór jest ogromny, może nas przytłoczyć. Mimo że dla konsoli dołączone w zestawie akcesoria w zupełności wystarczą do grania. Warto czasem jest dokupić coś ponad standard. Dodatkowy kontroler to świetny pomysł zwłaszcza jeśli osoba gra w gry dla większej ilości osób. Zabawa w swoją ulubioną grę wraz ze znajomymi może sprawić jeszcze więcej frajdy niż normalnie.

Jeśli nasz gracz jest jednak pecetowcem to może Boże Narodzenie to idealny moment na zaopatrzenie go w nową klawiaturę bądź inne peryferia komputerowe. Taki sprzęt na pewno zwiększy satysfakcje z grania

Gry planszowe

Prezent dla gracza - GameBy.pl

Gracza bardzo często nie tylko tradycyjny gaming uraduje. Z doświadczenia wiem, że wielu bawi się w towarzystwie znajomych przy rozłożonej planszówce. I to właśnie ona może być dobrą alternatywą na prezent dla gracza, który od czasu do czasu odciągnie go od ekranu.


Artykuł powstał we współpracy z Ceneo

O redaktorze

Zapalony miłośnik kultury japońskiej, gier komputerowych i nowej technologi. W wolnym czasie bawi się z grafiką komputerową oraz operuje dronami.

Wszystkie artykuły