timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

W związku z rozpoczęciem sie okresu wakacyjnego, pomyślałam że dobrze byłoby podać wam pare ciekawych propozycji, które z pewnością umilą wam czas wolny. Zapraszam, wiec do zapoznania się z zestawieniem TOP 5 – seriale na wakacje 2019 dostępne na Netflixie.

#5 How to Sell Drugs Online

Ciamajdowaty nastolatek zaczyna sprzedawać narkotyki przez internet, aby zaimponować byłej dziewczynie. Wkrótce staje się jednym z największych europejskich dilerów.

Serial lekki i bardzo przyjemny. Początkowo trochę przynudza, jednak z czasem akcja się rozkręca, a widz zostaje wciągnięty w fabułę.

Tutaj przeczytasz recenzję Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)!

TOP 5 seriali na wakacje 2019 - GameBy.pl

Obejrzyj w serwisie Netflix!

#4 GLOW

To 10-odcinkowy serial, zainspirowany prawdziwą historią kobiecej ligi wrestlingu. Produkcja Netfliksa opowiada o czternastce zdesperowanych kobiet, które z różnych powodów decydują się wziąć udział w castingu do nowego programu telewizyjnego, w którym będą prezentowane walki kobiet. Zanim jednak zostaną one zawodniczkami wrestlingu z krwi i kości, czeka ich kilka tygodni wyczerpujących treningów, pracy nad scenariuszem, poszczególnymi sekwencjami, ale przede wszystkim na budowaniu od podstaw własnego alter-ego.

Tutaj przeczytasz recenzję 3. sezonu Glow!

TOP 5 seriali na wakacje 2019 - GameBy.pl

Obejrzyj w serwisie Netflix!

#3 Ania, nie Anna

Przygody żywiołowej, chodzącej z głową w chmurach 14-letniej dziewczynki, która przez pomyłkę trafia do domu Maryli i Mateusza. Losy jej oraz pozostałych bohaterów są pretekstem do poruszenia kwestii tożsamości, feminizmu, konfliktów, uprzedzeń i równouprawnienia kobiet. Mniej wylewania przysłowiowego dziecka z kąpielą, więcej pokory i nowatorska „Ania „podbiłaby moje serce, więc nie mogło jej zabraknąć w zestawieniu TOP 5 – seriale na wakacje 2019

Tutaj przeczytasz recenzję Ania, nie Anna!

TOP 5 seriali na wakacje 2019 - GameBy.pl

Obejrzyj w serwisie Netflix!

#2 What/If

Idealistka szukająca funduszy na rozkręcenie firmy prowadzącej badania medyczne namawia męża do przyjęcia nietypowej propozycji od tajemniczej inwestorki. Mnie osobiście produkcja nie zachwyciła, jednak znam sporo osób, które ją naprawdę wychwalają.

„What/If” to nie są serialowe wyżyny. Ale jest to coś, od czego nie będziecie mogli się oderwać. Produkcję mogę polecić z – nomen omen – czystym sumieniem wszystkim tym, którzy lubią się zastanawiać, czy to, co oglądają jest dobre, czy jednak złe, i brną dalej, by się o tym przekonać.

TOP 5 seriali na wakacje 2019 - GameBy.pl

Obejrzyj w serwisie Netflix!

#1 Jak nas widzą

Raymond Santana, Kevin Richardson, Antron McCray, Yusef Salaam i Korey Wise – czterech z nich to Afroamerykanie, piąty jest pochodzenia latynoskiego – zostali oskarżeni o gwałt i brutalne pobicie białej biegaczki w słynnym nowojorskim parku. Problem w tym, że żaden z nich nie popełnił zarzucanej im zbrodni i wszyscy odsiedzieli od kilku do kilkunastu lat za kratkami, zanim wyrok został unieważniony.

4-odcinkowy miniserial Netfliksa z jednej strony pokazuje okrucieństwo systemowego rasizmu, który do całej sytuacji doprowadził, a z drugiej skupia się na osobistych wątkach niesłusznie oskarżonych chłopców i ich rodzin.

TOP 5 - seriale na wakacje 2019 - GameBy.pl

Obejrzyj w serwisie Netflix!

 

Mam nadzieję, że zestawienie się podobało i życzę miłych wakacji z dużą ilością seriali 🙂

Tutaj znajdziecie poradnik, w którym doradzamy jaki pakiet Netflix wybrać!

O redaktorze

Miłośniczka niemal wszystkich seriali i filmów, niezależnie od gatunku. Poza Netflixem uwielbia także muzykę, chodzenie na koncerty, czy relaksowanie się na kanapie w domu.

Wszystkie artykuły