timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Xiaomi 29 kwietnia zaprezentowało nowe urządzenia swojej marki, które już niebawem mają trafić do sklepów w Polsce. Poza dodaniem nowych smartfonów do linii Xiaomi Mi 11, między innymi Mi 11 Lite, producent przedstawił inne gadżety technologiczne: Xiaomi Mi Smart Band 6 oraz Smart Projector 2 Pro. Poszerzając tym samym swoją linię produktów, a swoim nowym flagowcem nawet zagrażając gigantom takim jak Samsung.

Xiaomi Mi 11i

Posiadający wszystko, co powinien posiadać smartfon z wysokiej półki. Tak jak model Ultra, wyposażony jest w procesor Qualcomm Snapdragon 888. Wyświetlacz Super AMOLED o przekątnej 6,67″ i odświeżaniu 120 Hz oraz głośniki stereo na pokładzie. Niezapominając oczywiście o potrójnym aparacie z głównym o rozdzielczości 108 MP.

Do sklepów trafi 14 maja w cenach od 2799 zł.

 

Xiaomi Mi 11 Ultra

Czyli nowy flagowiec i największy brat rodziny Xiaomi Mi 11. Wyposażony, jak w standardowym modelu, w układ Qualcomm Snapdragon 888. Z pięknym wyświetlaczem AMOLED 6,81” o rozdzielczości 1440×3200 i odświeżaniu 120 Hz. Załadowany baterią o pojemności 5000 mAh.

Jednak najistotniejszym aspektem tego smartfonu jest jego aparat, a raczej ogromny moduł mieszczący w sobie trzy obiektywy. Główny z matrycą o przekątnej 1/1,12” i 50 MP oraz dwa dodatkowe aparaty o rozdzielczości 48 MP: ultraszerokokątny, oraz peryskopowy tele. Oczywiście trzy aparaty nie wymagają modułu o takiej wielkości, ponieważ znajduje się tam jeszcze dodatkowy wyświetlacz dla ułatwienia selfie.

Do sprzedaży trafi 29 maja, a ceny będą zaczynać się od 5699 zł.

Xiaomi Mi 11 Lite

Xiaomi Mi 11 Lite to bardziej budżetowa propozycja dostępna również w wersji z 5G. Reprezentant średniej półki mający jednak wiele wspólnego z droższymi modelami. Wyświetlacz AMOLED o przekątnej 6,55”, rozdzielczość 1080×2400 pikseli i odświeżanie 90 Hz. Obsługiwane przez procesor Qualcomm Snapdragon 780G dla wersji 5G lub Snapdragon 732G dla wersji standardowej. Posiada także potrójny aparat z głównym o rozdzielczości 64 MP.

W cenach zaczynających się na 1399 zł trafi do sklepów 7 maja.

Xiaomi Mi Smart Band 6

Najnowsza generacja  Mi Banda. Do zaoferowania ma ulepszone funkcje monitorowania aktywności, znane ze swoich poprzedników. Trzydzieści trybów sportowych oraz możliwość pomiaru tętna i saturacji, które możemy sprawdzać na wyświetlaczu o przekątnej 1,56″. Urządzenie nada się też dla tych, co lubują się w sportach wodnych dzięki wodoszczelności do 50 m, jak i dla tych, co spędzają dużo czasu poza domem przez długi czas pracy na jednym naładowaniu.

Dostępny w sklepach w cenie 219 zł.

Xiaomi Mi Smart Projector 2 Pro

Na koniec coś większych rozmiarów, bo projektor. Jest on w stanie rzucić nam na ścianę obraz nawet 120″ w rozdzielczości 1080p z HDR 10 i wysokiej jasności 1300 lumenów. W urządzeniu zadbano również o całkiem niezłe nagłośnienie. Wszystko obsługiwane poprzez Android TV dający nam dostęp do wielu aplikacji w tym platform streamingowych jak na przykład Netflix.

Najnowszy projektr od Xiaomi jest już dostępny w cenie 4199 zł.

Artykuł powstał przy współpracy z Ceneo

O redaktorze

Zapalony miłośnik kultury japońskiej, gier komputerowych i nowej technologi. W wolnym czasie bawi się z grafiką komputerową oraz operuje dronami.

Wszystkie artykuły