timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Cień i kość to serial dostępny na platformie Netflix. Powstał na podstawie książki autorstwa Leigha Bardugo i jest to pozycja skierowana głównie do młodzieży. Przedstawia losy młodej żołnierki, której zadaniem jest ocalenie kraju. Opowieść nasycona jest elementami magii. Co więcej, serial ten odniósł niemały sukces, dlatego poniżej znajdziecie listę naszych propozycji. Jeśli lubicie świat fantasy koniecznie je sprawdźcie!

The Chilling Adventures of Sabrina

Bardzo popularny serial, składający się aż z czterech sezonów, dostępny na platformie Netflix. Przedstawia on historię nastoletniej czarownicy Sabriny (Kiernan Shipka). Dziewczyna na co dzień zmaga się z problemami zwykłej nastolatki, ale jej głowę zaprzątają również magiczne sprawy, z którymi musi sobie poradzić.

Chilling Adventures of Sabrina - GameBy.pl

The Umbrella Academy

Serial Netflixa, który otrzymał wiele nominacji do nagród. Pozycja idealna dla wszystkich miłośników świata fantasy. Opowiada on historię ponadprzeciętnie uzdolnionych superbohaterów. W serialu nie brakuje humoru, a także zaskakujących zwrotów akcji. Towarzyszy temu świetna gra aktorska oraz ciekawe ukazanie magicznej rzeczywistości.

The Order

Serial przepełniony magią, potworami i walką dobra ze złem. Przedstawia losy Jacka Mortona (Jake Manley), który dołącza do Bractwa. Nie obyło się bez kłopotów, ponieważ na jego drodze staje mnóstwo wrogów, którzy będą próbować pozbawić go życia. Pośród całego otaczającego go chaosu może liczyć na piękną Alyssę, która pomaga mu w walce ze złymi mocami…

Przeklęta

Serial w roli głównej z Katherine Langford, aktorką znaną głównie z serialu 13 powodów. Pozycja przybliża nam historię młodej czarownicy, która musi dostarczyć starożytny miecz Merlinowi. Podczas wyprawy czarownica staje się prawdziwą wojowniczką, która walczy dzielnie ze wszystkimi przeciwnościami. Otoczony magicznym klimatem serial, mocno trzyma swoich widzów w napięciu.

Przeznaczenie: Saga Winx

Pozycja skierowana do młodszej części widowni. Przedstawia życie pięciu nastoletnich wróżek – szkoła, pierwsze miłości, zazdrość. Jednak to nie wszystko. Oprócz tego towarzyszy im świat magii. Uczą się jej każdego dnia, aby stawić czoła przerażającym potworom.
Serial można obejrzeć na platformie Netflix.

Seriale podobne do Cień i kość -Podsumowanie

To już wszystkie propozycje seriali podobnych do Kość i Cień  od nas. Powyższe tytuły świetnie sprawdzą się na nadchodzące wieczory. Zachęcamy Was do zagłębienia się w świat fantasy, ponieważ ma na prawdę wiele do zaoferowania!

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły