timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Jestem pewien, że dla wielu osób jesień, może być wyjątkowo ciężkim okresem. Za oknem jest nieustannie szaro i czasami naprawdę ciężko o dobre samopoczucie. A przecież jest ono bardzo istotne. Na szczęście z pomocą przychodzi nam Netflix, HBO GO i Amazon Prime. Premiery jesieni 2020 powinny trafić w gusta nawet najbardziej wybrednych widzów. Zobaczcie co czeka na nas w przyszłych miesiącach!

Premiery jesieni 2020 – The Crown sezon 4

Kolejny sezon The Crown to jedna z najbardziej wyczekiwanych nowości ostatnich miesięcy. Poprzednie serie odniosły niesamowity sukces. Nic więc dziwnego w tym, że kolejna z nich jeszcze przed premierą budzi emocje fanów. Twórcy mogli nie przewidzieć, że historia Elżbiety II zostanie aż tak dobrze odebrana. Niestety do wyczekiwanej daty jeszcze daleko, bo produkcja ma pojawić się na Netflixie dopiero 15 listopada. Na razie możecie za to zobaczyć zwiastun serialu. Czekajcie cierpliwie!

premiery jesieni 2020 - Gameby.pl

Premiery jesieni 2020 – Sexify

Sexify to jedyny polski serial na naszej liście. Mimo, że o produkcji jeszcze niewiele wiadomo, wzbudza ona dużo kontrowersji. Serial ma opowiadać o trzech studentkach, chcących w innowacyjny sposób zrewolucjonizować dziedzinę życia erotycznego. O Sexify nie wiadomo jeszcze tak naprawdę niczego. Może on okazać się nowym hitem, przez który Polska znowu zabłyśnie, ale może przynieść także odwrotny skutek. Najlepiej będzie jeśli sami się przekonacie!

premiery jesieni 2020 - Gameby.pl

Premiery jesieni 2020 – Młody Wallander

Młody Wallander to propozycja bardziej dla fanów kryminałów. Serial niestety nie wyróżnia się specjalnie od innych produkcji tego gatunku. Tak już niestety z kryminałami jest. Mimo, że próbują zaskoczyć widza czymś niestandardowym, często wpadają w pułapkę powtarzalności i odtwórczości. Nie wykluczone jednak, że niektórym może się on podobać. Propozycja warta sprawdzenia. Jeżeli serial was wciągnie, może zostaniecie z nim na dłużej.

premiery jesieni 2020 - Gameby.pl

Premiery jesieni 2020 – Rozłąka

Rozłąka jest już od miesiąca na Netflixie. Mimo to postanowiłem ją tu umieścić. Serial jest czymś nietypowym. Nie często trafia się na futurystyczne produkcje takie jak na przykład Black Mirror. Myślę, że dla wielu osób może to być miła odskocznia od ,,serialowej codzienności”. Nawet ci, którzy nie są fanami kosmosu i tego typu klimatów, powinni być usatysfakcjonowani.

premiery jesieni 2020 - Gameby.pl

Premiery jesieni 2020 -Nawiedzony dom w Bly

Nawiedzony dom w Bly to oczywiście kontynuacja Nawiedzonego domu na wzgórzu. To kolejna długo wyczekiwana produkcja. Po sukcesie pierwszej części, druga nie może pozostawić fanów zawiedzionych. Możemy być pewni, że w drugim sezonie czeka nas wiele przerażających, pełnych niepewności i tajemniczego klimatu scen. Polecam, nie tylko fanom wszelakich horrów.

premiery jesieni 2020 - Gameby.pl

Premiery jesieni 2020 – Park Jurajski: Obóz Kredowy

Musiało tu pojawić się coś dla nieco młodszych widzów. Park Jurajski: Obóz Kredowy zapowiada się jednak na całkiem przyzwoitą animację. Z pewnością można oglądać serial dla samego wykonania, gdyż jest ono bezbłędne. Animacja stoi na naprawdę najwyższym poziomie. Nie jest to jednak coś, co możemy spokojnie pokazać najmłodszym. Serial celuje bardziej w nastolatków. Dajmy mu szansę, gdyż zapowiada się bardzo dobrze.

premiery jesieni 2020 - Gameby.pl

Premiery jesieni 2020 – South Park (Odcinek pandemiczny)

Już pod koniec września możemy spodziewać się aż godzinnego odcinka South Park. Dodatkowo epizod ma opierać się na pandemii. Będziemy mieli zatem okazję do pośmiania się z czegoś co w mniejszym lub większym stopniu wciąż nas dotyczy. Premiera jest zapowiadana na 30 września i ma poprzedzać 24 sezon South Park.

premiery jesieni 2020 - Gameby.pl

Podsumowanie

Serwisy VOD pokazały, że jesień nie musi być szara i smutna. Chociaż prawdziwie głośne premiery szykują się już na kolejny rok, to wciąż można obejrzeć parę perełek debiutujących w 2020.

O redaktorze

Miłośnik seriali, muzyki alternatywnej i ciepłych napojów. Zapalony podróżnik. Na co dzień przeciętny chłopak z Warszawy. Potrafi zmienić zainteresowania o 180 stopni w ciągu miesiąca. Recenzent seriali w GameBy.pl. Początkujący w pracy redakcyjnej, lecz ambitny i chętny do działania.

Wszystkie artykuły