timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Obejrzeliście wszystkie części The Kissing Booth i tęsknicie za jego klimatem? Mam dla Was klika podobnych propozycji, które znajdziecie na Netflixie!Oto zestawienie najlepszych produkcji Netflixa podobnych do “The Kissing Booth”.

Do wszystkich chłopców, których kochałam

To film, który podobnie jak „The Kissing Booth” doczekał się trzech części, a przedstawianą historię znajdziemy także w wersji papierowej.
Główną bohaterką jest siedemnastoletnia, nieśmiała Lara Jean (Lana Condor). Dziewczyna pisze pięć listów do chłopców, których darzyła sympatią. Jej życie wywraca się do góry nogami, kiedy to co napisała trafia do odpowiednich adresatów. Film jest pełen ciepła oraz przyjemnych dla oka kadrów. Jeśli wciągnie Was pierwsza część, to przed Wami jeszcze „Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham” oraz „Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze”.

Do wszystkich chłopców, których kochałam - GameBy.pl

Ostatnie wakacje

Film z 2019 roku opowiada o tytułowych ostatnich wakacjach przed rozpoczęciem college’u. Grupa nastolatków z Chicago stoi przed podjęciem ważnych decyzji. Oprócz wyboru uniwersytetu, przeżywają także letnie romanse oraz kończą związki, które nie mogłyby przetrwać próby czasu i odległości związanej z wyjazdem na studia.
W obsadzie filmu, w roli głównej możemy zobaczyć aktora z „Riverdale” (K. J. Apa). Chociaż jak to bywa z przewidywalnością komedii romantycznych, to warto obejrzeć są chociażby dla leniwego, letniego klimatu.

Jeszcze nigdy…

O tym serialu mogliście niedawno u nas przeczytać. Niezmiennie polecam wszystkim, aby zapoznali się z przygodami piętnastoletniej Devi (Maitreyi Ramakrishnan). Chociaż jest ona młodsza od Elle z The Kissing Booth, to wcale niepozbawiona uroku. Jeśli nie widzieliście „Jeszcze nigdy…” to przed Wami 2 sezony dość krótkich odcinków, w których główna bohaterka znajduje się między innymi w miłosnym trójkącie pomiędzy Paxtonem i Benem. Do tego wszystkiego mamy krajobraz słonecznej Kalifornii i typowe amerykańskie high school, czyli serial idealny na wieczorny chillout.

Produkcje takie jak „The Kissing Booth”

To już wszystkie moje propozycje podobne do „The Kissing Booth” . Jeśli nadal to dla Ciebie za mało, koniecznie sprawdź naszą kategorię filmy, w której znajdziesz jeszcze więcej recenzji i tekstów takich jak ten!

 

O redaktorze

Na co dzień studentka. Od dziecka ogromna fanka polskich filmów i seriali, zwłaszcza tych starszych od niej. Miłośniczka podcastów, poruszających reportaży i kotów.

Wszystkie artykuły