timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Netflix podzielił się z nami listą polskich produkcji, które w niedługim czasie będziemy mogli zobaczyć na ich platformie. Wśród wielu interesujących produkcji znalazł się również Prime Time w reżyserii Jakuba Piątka. Film będziemy mogli obejrzeć już niedługo, bo 14 kwietnia.

Prime Time – Co wiemy o filmie?

Prime Time to debiut Jakuba Piątka na wielkim ekranie. Produkcja pojawiła się już na Sundance Film Festival, jednym z najbardziej prestiżowych filmowych festiwali i została tam odebrana bardzo pozytywnie. Film otrzymał tam nominację do nagrody Głównej Nagrody Jury, w kategorii najlepszego dramatu zagranicznego. Znamy również obsadę. W głównego bohatera – Sebastiana, wcielił się Bartosz Bielenia. Na ekranie zobaczymy także między innymi Magdalenę Popławską, Andrzeja Kłaka czy Cezarego Kosińskiego.

Prime Time - Gameby.pl

Na Youtube można zobaczyć już zwiastun filmu. Zapowiada się on na naprawdę nietuzinkową produkcję. Prime Time to dramat psychologiczny, któremu nie brakuje akcji oraz tajemniczego klimatu. Jest to jeden z polskich filmów, zdecydowanie wartych obejrzenia.

Prime Time i co jeszcze?

No właśnie. Dowiedzieliśmy się również o innych polskich premierach, zaplanowanych na 2021 i 2022 rok. Jest tego całkiem sporo. Oprócz Prime Time w tym roku możemy spodziewać się również Bartkowiaka – filmu akcji opisującego wejście zawodnika MMA w przestępczy świat. Na Netflix trafi również thriller Hiacynt i kontynuacja docenionego przez widzów slashera – W lesie dziś nie zaśnie nikt 2. Fani seriali również nie mają powodów do obaw. Jeszcze w 2021 na platformie pojawią się Sexify, Otwórz oczy, Kajko i Kokosz cz. 2 oraz godny uwagi Rojst’97.

Przyszyły rok także będzie pełny emocji, ze względu na Netflixowe, polskie premiery. Dane nam będzie zobaczyć Jak pokochałam gangstera, Królową, Wielką Wodę, Axis Mundi i Zachowaj spokój. Jeżeli lubicie ojczyste kino, to przez długi czas nie będziecie się nudzić. Tak duży wysyp rodzimych dzieł to z pewnością powód do dumy. Na niektóre z nich pozostaje nam tylko czekać, oby nie tylko po to, żeby później się rozczarować.Prime Time - Gameby.pl

 

 

O redaktorze

Miłośnik seriali, muzyki alternatywnej i ciepłych napojów. Zapalony podróżnik. Na co dzień przeciętny chłopak z Warszawy. Potrafi zmienić zainteresowania o 180 stopni w ciągu miesiąca. Recenzent seriali w GameBy.pl. Początkujący w pracy redakcyjnej, lecz ambitny i chętny do działania.

Wszystkie artykuły