timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

O koronawirusie mówi się ostatnio bardzo dużo i bardzo głośno. Jednak chyba najważniejszą rzeczą, na temat której dyskutują teraz zwłaszcza młodzi ludzie, jest odwołanie zajęć w szkołach i na uczelniach. Zaleca się również, aby w tym czasie pozostawać w domu i nie narażać się na zarażenie. W związku z tym uczniowie i studenci poza realizowaniem materiału na własną rękę, mają sporo wolnego czasu, który trzeba jakoś wykorzystać. Przedstawiam Wam więc najlepsze seriale na epidemie koronawirusa.

Najlepsze seriale – Orange is the new black

Orange is the new black to serial za który wreszcie mam zamiar się wziąć. Podejmowałem już próby obejrzenia paru odcinków, ale spełzły one na niczym. Dlaczego jednak produkcja może być idealna do obejrzenia na przestrzeni kolejnych tygodni? Serial jest na pewno całkiem długi, co gwarantuje wiele godzin rozrywki. Po za tym warto polecić go osobom, które szukają ciekawej, nieszablonowej komedii.

Najlepsze seriale - Gameby.pl

Najlepsze seriale – Dom z papieru

Dom z papieru jest serialem, który przy premierach kolejnych sezonów zawsze wywołuje niezłą sensację. Produkcja jest ceniona na pewno za swoją nieprzewidywalność, bardzo dobrze napisanych bohaterów. oraz niezwykle emocjonującą akcję. Jest to z pewnością jeden z lepszych seriali zawierających wątki kryminalne. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji go obejrzeć, zróbcie to przed kwietniową premierą czwartej części.

Najlepsze seriale - Gameby.pl

Najlepsze seriale – Paradise PD

W tej napiętej atmosferze przyda się coś, co pozwoli widzom poprawić sobie humor. Właśnie tym może być Paradise PD, którego drugi sezon miał niedawno premierę. To pełna nonsensu, zadziwiającego humoru oraz często satyrycznie przedstawionej akcji kreskówka, która potrafi przekroczyć niektóre granice. Jeżeli podobali wam się Simsoni lub Bojack Horseman, to może być coś dla was.

Najlepsze seriale - Gameby.pl

Najlepsze seriale – Chłopaki z baraków

Czas na serial, który samemu zacząłem oglądać właśnie w związku z zamknięciem placówek oświaty. Jest to mockument, opowiadający o losach grupy przyjaciół mieszkających na jednym osiedlu. Chociaż w niektórych momentach serial może wydawać się mało wyrazisty i nużący, według mnie ogląda się go z przyjemnością. Do tego spora dawka niecodziennego humoru powinna urzec wielu oglądających.

Najlepsze seriale - Gameby.pl

Najlepsze seriale – Russian Doll

Na naszej stronie pojawiła się już recenzja Russian Doll, jednak szczerze mówiąc, potrzebowałem chwili żeby przypomnieć sobie o tym serialu. Jednak mimo, iż produkcja wykorzystuje dosyć popularny motyw, znany nam chociażby z Dnia Świstaka, to jednak dodaje to tego swój unikalny klimat. Serial całkiem dobrze łączy również komediowy scenariusz z wprowadzeniem widza w stan życiowych rozmyślań. Szczerze polecam.

Najlepsze seriale - Gameby.pl

Najlepsze seriale – Sherlock

Wiele osób może zdziwić to, że nie najnowsza produkcja BBC znalazła się w tym zestawieniu. Niemniej, jeżeli jeszcze nie widzieliście tej produkcji, jest ona obowiązkową pozycją na waszej liście seriali. Genialny Benedict Cumberbatch oraz zaskakujący i nieprzewidywalny scenariusz sprawiają, że serial można pochłonąć bardzo szybko. Sherlock, jak najbardziej zasłużona pozycja na tej liście.

Najlepsze seriale - Gameby.pl

I to tyle! Miejmy nadzieję, że epidemia szybko przeminie i za te dwa tygodnie będzie można wrócić do normalnego życia. Jednak gdybyście narzekali na nudę i potrzebowali rozrywki, zawsze możecie na nas liczyć. Kategorie Filmy, Seriale i Gry są tu dla Was.

O redaktorze

Fan seriali, dobrej muzyki i dużych ilości kawy. Potrafi złapać się wielu rzeczy, jeśli akurat coś skradnie jego serce.

Wszystkie artykuły