timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Sukces Pokemon Go, po dziś dzień niesie się szerokim echem. Ta mobilna produkcja nadal podbija telefony wielu graczy. Jednak kolorowe stworki mogą mieć problem, ponieważ na horyzoncie widać już nowego konkurenta.

Wiedźmin się rozrasta

Uniwersum Wiedźmina zna chyba każdy. Jeśli nie gra, to książka, jeśli nie literatura to serial – można powiedzieć, że tytuł ten jest niemal wszędzie.Wiedźmin Pogromca Potworów

Kolejną odsłoną tego uniwersum jest nadchodząca gra mobilna Wiedźmin: Pogromca Potworów. Czym jest ten tytuł? Jest to gra mobilna ściśle powiązana ze światem stworzonym przez Andrzej Sapkowskiego. Swoją konstrukcją przypomina wcześniej wspomniane Pokemon Go.

Wykorzystanie AR

Oznacza to, że gracz będzie dzięki alternatywnej rzeczywistości, będzie mógł z pomocą swojego telefonu zobaczyć potwory, które będzie mógł znaleźć w swoim domu, a także na dworze. Użytkownik będzie mógł podjąć się rożnego rodzaju zleceń a także wiedźmińskich śledztw.

Tym co wydaje się być najbardziej ciekawym elementem gry jest interakcja z NPC. Zaś sama akcja gry dzieje się w okresie sprzed książek o przygodach Geralta i spółki. Niestety póki co nie wiadomo jak ma wyglądać rozgrywka, jednak jak można się domyślić, gracz będzie zabijał potwory, a nie je łapał.

Premiera tej mobilnej produkcji odbyła się 21 lipca bieżącego roku. Jednak podobnie jak w przypadku Cyberpunka 2077, nie obyło się bez problemów. Od samego rana na graczy czekały problemy techniczne, godzina premiery kilkukrotnie była przekładana.

Wiedźmin: Pogromca Potworów na iOS i Android

Jeśli chodzi o wersje na dany system, rzecz prezentuje się bardzo prosto. Posiadacze telefonów zarówno z Androidem i iOS, mogą już grać. Gra dostępna jest w Google Play i AppStore.

Globalna gra w stylistyce Wiedźmina może się okazać, nie tylko bardzo rozwiniętą grą z alternatywną rzeczywistością, ale również kolejnym hitem na miarę Pokemon Go. Warto zaznaczyć, że duża część graczy bardzo polubiła gry komputerowe z tego uniwersum, co może poskutkować dużą frekwencją w dniu premiery. Oby ten tytuł nie podzielił losu Cybrepunka 2077.

[wp-review] [su_row][su_column size=”1/2″]
google play

Pobierz ze sklepu Google Play!

[/su_column] [su_column size=”1/2″]
appstore

Pobierz ze sklepu AppStore!

[/su_column] [/su_row]
O redaktorze

Na co dzień student. Prywatnie zapalony gracz, lubiący pisać i przelewać myśli na papier. Pole zainteresowań rozciągnięte od nowych technologii, poprzez film, kończąc na książkach oraz japońskiej animacji.

Wszystkie artykuły